Kadetki MOS-u I Wola wygrały w Płocku bardzo ważny mecz z miejscowym Volley'em

W piątek kadetki MOS Wola pojechały do Płocka rozegrać kolejny ligowy mecz. Pomimo przegranej pierwszej partii, w całym meczu triumfowały nasze zawodniczki 3:1, dzięki czemu umocniły II pozycję w tabeli o Mistrzostwo Mazowsza

Mecz podsumowała trenerka Pani Elżbieta Lizińczyk:

" - Dziewczęta zaczęły dość nerwowo na siatce i niepotrzebnie na początku popsuły kilka zagrywek , a przeciwniczki skrzętnie wykorzystały te błędy i prowadziły już 12:7. Jednak gdy na zagrywkę w naszym zespole weszła Kasia Jędrzejewska MOS zdobył kolejno 9 punktów. Końcówka seta należała do nas.

W II partii nastąpiło rozluźnienie: za dużo popsutych zagrywek i nerwowe działania w kontratakach spowodowały, że to miejscowe dziewczęta cieszyły się z wygranej.

Dwa ostatnie sety to zdecydowana przewaga zawodniczek MOS Wola we wszystkich elementach. Cieszy coraz lepsza wystawa, a co za tym idzie procent kończonych ataków jest większy. Punkty zaczynamy zdobywać także blokiem i coraz trudniejszą zagrywką."

Volley Płock - MOS Wola 1:3 ( 21:25; 25:21; 15:25; 14:25)

Skład MOS-u: Swiercz, Szyjka, Dziekańska, Jedrzejewska, Trocinska, Bratman, Robaszkiewicz, Grzeszczak, Gawlik, Grajek, Szymańska.