Wygrana kadetek '95 MOS I Wola w Legionowie

Nasze kadetki w kolejnym meczu I ligi gościły w Legionowie, mając za przeciwniczki siatkarki tamtejszej Legionovii. Mecz rozgrywano w małej salce SP nr 4 przy ul. Jana Pawła II. Gabaryty sali nie przeszkodziły dziewczętom trenerki Elżbiety Lizińczyk w odniesieniu zwycięstwa bez straty seta.

Mecz, który początkowo miał się odbyć w niedzielę (27.11), został przełożony na poniedziałek (28.11). Ale "co się odwlecze to nie uciecze". Mosianki przywiozły z Legionowa cenne zwycięstwo.

Trenerka Elżbieta Lizińczyk podsumowała spotkanie:

Dwie pierwsze partie to popis gry naszych kadetek. Przeciwniczki nie mogły poradzić sobie z „mierzoną” zagrywką, szczelnym blokiem i silnymi atakami, po bardzo poprawnym rozegraniu. Legionowianki zdeprymowane prawie bezbłędną grą MOSu, same popełniały bardzo dużo niewymuszonych błędów i po 25 minutach przegrywały 0:2 (8, ,9). Tak łatwo wygrane sety i roszady w składzie, zdekoncentrowały nasze dziewczęta w secie trzecim, który przebiegał przy kilkupunktowej przewadze Legionowianek. W końcówce obie drużyny miały piłki setowe, a emocje lepiej opanowały nasze zawodniczki,wygrywając ostatecznie 30:28, prezentując w końcowej fazie meczu kapitalne obrony i dużą odporność psychiczną.

LTS Legionovia Legionowo- MOS Wola I 0:3 (8:25; 9:25; 28:30)

Skład zespołu MOS: Grzeszczak, Dziekańska, Grajek, Bratman, Świercz, Karcz, Jasik, Olak, Jędrzejewska, Robaszkiewicz, Trocińska, Szyjka (libero).