"Życie Warszawy" o zakończonym 25.Turnieju Międzynarodowym "WOLA-CUP"

"Życie Warszawy" z dnia 24 listopada br. jako patron medialny 25.Turnieju "Wola-CUP", organizowanego przez MOS Wola, zamieściło relację z wolskiego międzynarodowego turnieju pt." Drugie miejsce Plasu ", podkreślając, że z drużyn warszawskich startujących w zawodach najlepiej wypadł Plas Warszawa.

W "ŻYCIU WARSZAWY" czytamy:

SIATKÓWKA     DRUGIE MIEJSCE PLASU.

W 25. turnieju Wola-CUP młodzików, zorganizowanym przy wsparciu miasta, wystartowało 16 drużyn z czterech krajów, Austrii, Niemiec, Słowacji i Polski. W sumie około 200 uczestników.

Po rozegraniu 48 meczów w ciągu trzech dni, wyłoniono zwycięzców i ustalono kolejność wszystkich zespołów. W finale na zakończenie turnieju AZS Olsztyn pokonał 2:0 Plas Warszawa, a w meczu o trzecie miejsce Wicher Trójka Kobyłka 2:1 pokonał gości ze Słowacji, Slavię Svidnik.  Pierwszy zespół gospodarzy zajął 6., a drugi 13. miejsce.

Tegoroczny turniej stał  na wysokim poziomie. Przynajmniej osiem drużyn prezentowało naprawdę dobre wyszkolenie, a mecze najlepszych drużyn, szczególnie półfinałowe, były naprawdę wysokiego formatu – ocenił prezes UMKS MOS Wola Krzysztof  Zimnicki.

A oto skład Plasu, najlepszej drużyny stołecznej: Wojciech. Pierzchała (kapitan), Artur Bonder, Maciej Klimkiewicz, Marcin Wielogórski, Wiktor Kubiak, Maan Fathi, Radosław Rola, Cezary Sałasiński i Maciej Michalski. Trenerzy: Sławomir Petrowicz, Michał Jaworski.