Udany wyjazd ligowy grup męskich do Lipowca Kościelnego

15 listopada we wtorek, podopieczni trenerów: Krzysztofa Felczaka i Jacka Banasika rozegrali mecz wyjazdowy w Lipowcu Kościelnym. Zarówno Kadeci '95 MOS I Wola jak i juniorzy wygrali swoje mecze 3:1 i 3:0

Dla kadetów '95 to kolejny dobry mecz w lidze juniorów. Przed kilkoma dniami ważne punkty wywieźli z Ostrołęki,wygrywając z miejscowym NET-em, a we wtorek zwyciężyli z UKS Start Lipowiec Kościelny.

UKS Start Lipowiec Kościelny- MOS Wola II 1:3 (21:25; 25:22; 16:25; 19:25)

Skład Mos-u: Siuta, Nieora, Waliński-Trzewik, Trzmiel, Wójcik, Kraśniewski, Żyluk (L), oraz Mata, Ziółkowki, Augustynik, Kozak

Bezpośrednio po meczu młodszych kolegów swój mecz z tym samym przeciwnikiem rozegrali juniorzy MOS I Wola. Rywale po czterech ciężkich setach w poprzednim pojedynku, w tym meczu mieli siły zaledwie na pierwszego seta, który zakończył się zwycięstwem na przewagi dla naszego zespołu. Kolejne dwa sety MOS wygrał łatwo i bez nerwowych sytuacji. W zastępstwie za trenera Krzysztofa Felczaka drużyną opiekował się Konrad Cop.

UKS Start Lipowiec Kościelny- MOS Wola I 0:3 (26:28; 13:25; 15:25)

Skład Mos-u: P. Szczepaniak, M. Paszak, J. Koc, T. Dmowski, K. Olszewski (L), M. Wasiucionek, A. Bąk, B. Grzyb, P. Bujniak, M. Zackiewicz, P. Lesisz, Ł. Trzciński (K).