Kadetki '95 Mos I Wola lepsze od koleżanek z Radomia

15.11 we wtorek na hali przy ul. Rogalińskiej zawodniczki MOS Wola rozegrały kolejny mecz w I lidze wojewódzkiej. Tym razem podejmowały zawodniczki MUKS "13" Radom. Mecz w trzech setach wygrały gospodynie.

Mecz ten od początku do końca układał się po myśli trenerki Elżbiety Lizińczyk. Zawodniczki przylożyły się do zaleceń i nie popełniały zbyt wiele błędów. Nawet przy prowadzeniu 2:0 w meczu nie straciły koncentracji i zakończyły mecz w trzech setach

MOS Wola I - UKS 13 Radom 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)

Skład Mos-u: Grzeszczak, Grajek, Karcz, Robaszkiewicz, A. Bratman, Jędrzejewska oraz Dziekańska, Świercz, Jasik, Olak, Szymańska.