Zwycięstwo drugoligowych siatkarzy MOS Wola w hali przy Rogalińskiej w niespełna godzinę

Zespół siatkarzy MOS Wola zwyciężył 3:0 UKS Centrum Augustów w meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn. To pierwsza wygrana za trzy punkty we własnej hali, a nasi siatkarze potrzebowali zaledwie 57 minut, by pokonać zdecydowanie gości z Augustowa.

Siatkarze MOS Wola wygrali, tak jak przed tygodniem, bez straty seta mecz o mistrzostwo II ligi. Niezbyt dobrze dysponowany zespół gości nie mógł znaleźć recepty na blok siatkarzy MOS-u. Tym elementem zespół trenera Krzysztofa Wójcika zdobył mnóstwo punktów, a goście bardzo często byli bezradni w ataku.

MOS Wola Warszawa - UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13)(25:11)(25:14)

MOS Wola: Pawlewicz, Wasilewski, Bartczak, Kaczmarek, Smoliński, Żakieta, Linka (libero) oraz Jarzembowicz, Leźnicki(libero)