Kadetki MOS Wola II - rocznik 1996 pokonały rywalki z Grodziska Mazowieckiego

7.11 w poniedziałkowy wieczór w hali przy ul. Rogalińskiej, zawodniczki MOS Wola rozegrały swój kolejny mecz w II lidze wojewódzkiej. W trzech setach wygrały z zespołem UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki (25:13; 25:15; 25:23)

Dwa pierwsze sety wyglądały podobnie i były pewnie wygrane przez gospodynie. Byliśmy mocniejsi w każdym elemencie, a przewaga powiększała się z każdym punktem.

Set trzeci i zarazem ostatni przyniósł kibicom trochę więcej emocji. Był bardziej wyrównany ale za razem gorszy w wykonaniu podopiecznych trenera Artura Wójcika. Na szczęście rywalki nie wykorzystały nadarzającej się okazji na wygranie seta i całą pulę zgarnęły mosianki.

Skład Mos-u: N. Nawrot, K. Brudnicka, M. Nadowska, P. Jastrzębska, L. Drzewiecka, B. Misiak, W. Filipiak (L), Z. Prus (K), M. Latos, G. Żywek (L), M. Błachut,