Kolejne zwycięstwo Kadetów ’96 w II lidze Mazowsza

Drużyna kadetów trenera Najmowicza pokonała w trzech setach zespół Dębiny Nieporęt. Po dwóch pewnych zwycięstwach na wyjeździe młodsi kadeci wygrali teraz w hali na Rogalińskiej i zajmują pierwsze miejsce w grupie A II ligi mazowieckiej.

W środę 12 października kadeci trenera Najmowicza z rocznika 1996, grający jako MOS Wola II, zagrali swój trzeci mecz w II lidze kadetów.

Zarówno MOS Wola jak i Dębina Nieporęt wygrały swoje dotychczasowe mecze, toteż ich bezpośrednie spotkanie toczyło się o pierwsze miejsce w grupie A.

W pierwszym secie silną bronią naszych kadetów była zagrywka. Pozwoliło to im uzyskać wysokie prowadzenie, którego nie oddali już do końca seta, wygrywając go do 10.

Na początku drugiego seta, w wyniku błędów naszej drużyny goście uzyskali kilkupunktowe prowadzenie. Po czasie wziętym przez trenera Najmowicza nasi chłopcy odrobili straty i wkrótce wyszli na prowadzenie. Set zakończył się wygraną MOS Wola 25:16.

Trzeci set był najbardziej wyrównany. Przez dłuższy czas trwała walka punkt za punkt. Pod koniec seta gospodarze wyszli na prowadzenie. Przeciwnicy obronili kilka piłek meczowych jednak to MOS Wola cieszył się ze zwycięstwa.

MOS Wola II Warszawa - Dębina Nieporęt 3:0 (25:10, 25:16, 25:22)