Porażka i zwycięstwo kadetów MOS Wola w potyczkach z Ostrołęką.

Pierwszy zespół kadetów MOS Wola rozegrał w środę i w czwartek dwa mecze z Ostrołęką, grając ze zmiennym szczęściem. W swojej kategorii wiekowej, wśród kadetów nasi siatkarze przegrali 0:3 w Ostrołęce. W czwartek we własnej hali kadeci MOS-u pokonali starszy zespół Pekpolu Ostrołęka w rozgrywkach juniorów.

28 września kadeci MOS Wola w I lidze kadetów na Mazowszu rozegrali mecz w Ostrołęce. Niestety ponieśli dość nieoczekiwaną porażkę w najwyższym wymiarze.

Pekpol Ostrołęka- MOS Wola 3:0 (25:18; 25:16; 25:22)

Dzień później (29.09) grając w I lidze juniorów, mieli szansę małego rewanżu na starszych kolegach z Ostrołęki. Zespół trenera Jacka Banasika pierwsze dwa sety wygrał dość szybko i pewnie, popełniając mniej błędów i grając wszechstronniejszą siatkówkę.

Niestety dwa kolejne  sety padły łupem gości. W tie-breaku więcej spokoju było po naszej stronie, czego efektem stał się wygrany set i mecz.

MOS Wola-Pekol Ostrołęka 3:2 (25:14; 25:14; 12:25; 23:25; 15:13)

Skład MOS Wola: Wójcik K., Mata M., Krośniewski D., Waliński-Trzewik M., Kulik K., Augustyniak A., Trzmiel L., Kozak P., Siuta D., Nieora J.