Zakończenie sezonu w grupach najmłodszych siatkarzy. Mecze z rodzicami atrakcją imprezy.

Chłopcy z roczników 2000, 1999 i 1998 trenera Konrada Copa zakończyli sezon tradycyjnymi meczami z rodzicami. W hali przy Rogalińskiej było wiele emocji i zaciętej walki, a przede wszystkim świetna zabawa.

Chłopcy z roczników 2000, 1999 i 1998 trenera Konrada Copa zakończyli sezon tradycyjnymi meczami z rodzicami.

Na początku spotkania trener Cop krótko podsumował sezon każdej z drużyn i pochwalił zawodników za dotychczasowe osiągnięcia. W hali przy ul. Rogalińskiej zjawiła się spora grupa rodziców. Najodważniejsi wyszli na boisko, a reszta zajęła miejsca na trybunach i zajęła się kibicowaniem.

Chłopcy z roczników 1999-2000 dzielnie stawili czoła rodzicom, ale po ambitnej walce polegli 0-3. W dwóch pierwszych setach byli bardzo blisko sprawienia niespodzianki, ale niestety przegrali sety na przewagi.

Co nie udało się naszym najmłodszym siatkarzom to wyszło rocznikowi 1998. Zawodnicy, po ubiegłorocznej porażce 0-3 pałali żądzą rewanżu. Początek spotkania nie zapowiadał późniejszego sukcesu, ponieważ po dwóch setach na tablicy widniał wynik 0-2 dla rodziców. Jednak młodzi mosiacy nie poddali się, zaryzykowali zagrywką i zwyciężyli 3-2.

Chyba zadecydowało przygotowanie kondycyjne.

Nie wynik tego dnia był najważniejszy a dobra zabawa, której na pewno nie zabrakło.