Drużyna kadetek MOS Wola , podobnie jak chłopcy, z brązowym medalem na Mazowszu.

Drużyna kadetek MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Mazowsza 2011. W turnieju finałowym, który odbył się w hali przy ul. Jagiellońskiej nasze dziewczęta przegrały z Legionovią i Spartą , wygrały zaś z Ateną Warszawa. Trzy pierwsze drużyny zagrają w Mistrzostwach Polski kadetek.

W dniach 25-27.02.2011r. w sali przy ulicy Jagiellońskiej odbył się finałowy turniej kadetek o Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego. Oprócz Gospodyń – Sparty Warszawa, startowały zespoły Legionovii, Ateny i MOS-u Wola.

Nasze dziewczęta przegrały 0:3 z Legionovią. Po dwóch bardzo dobrych setach przegranych w końcówkach, w trzecim secie nasze dziewczęta przegrały zdecydowanie.

W sobotę w meczu z Ateną, naszym zawodniczkom w końcówkach dwóch pierwszych setów sprzyjało szczęście, a trzeci wygrały już bardzo zdecydowanie. Po tym spotkaniu awans do dalszych rozgrywek był już zapewniony.

W niedzielę kadetki MOSu grału z Gospodyniami o drugie miejsce w turnieju. Niestety, mimo dobrych fragmentów w poszczególnych setach musiały uznać wyższość przeciwniczek przegrywając 0:3.

W zespole MOS-u Wola , organizatorzy wyróżnili nagrodą rzeczową Izę Szyjkę, która w przekroju całego turnieju grała najrówniej.