Młodzicy MOS Wola wygrali II ligę i zagrają w turnieju barażowym o finał Mazowsza

Młodzicy MOS Wola wygrali w Nieporęcie kolejny turniej o Mistrzostwo Mazowsza. Ostatecznie po czterech turniejach eliminacyjnych MOS Wola zajął czwarte miejsce i zagra w turnieju barażowym o miejsce w finale Mazowsza.

Młodzicy MOS Wola (rocznik 1996) wygrali turniej II ligi młodzików w Nieporęcie. Był to ostatni z serii turniejów ligowych o Mistrzostwo Mazowsza. MOS Wola zajął 4 miejsce po czterech turniejach i zagra w turnieju barażowym dla drużyn z miejsc 3-8 o dwa miejsca w turnieju finałowym.

MOS Wola już przed turniejem miał pewne miejsce w finałowej ósemce. Natomiast niektórzy nasi przeciwnicy ciągle jeszcze mieli o co walczyć. Drużyna młodzików MOS Wola pomimo osłabienia kontuzjami i chorobami zagrała ambitnie i wielokrotnie odrabiała kilkopunktowe straty. MOS Wola nie stracił ani jednego seta, ale aż pięć setów w turnieju wygrał dopiero na przewagi (nawet ze stanu 24:19 dla przeciwników).

Piotr Górski, Kuba Brudziński, Michał Włostowski, Kuba Mroczek, Kuba Gładysz, Fryderyk Zdrojewski, Mikołaj Pilecki, Damian Pawłowski, Daniel Gałęzowski, Aleksander Gardziński