Zwycięstwo juniorów MOS Wola z MKS MDK w czwartym dniu finałów Mazowsza

W czwartym dniu turnieju finałowego o mistrzostwo Mazowsza, który rozgrywany jest w hali przy ul. Rogalińskiej juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 MKS MDK. W drugim meczu tego dnia Czarni Radom wygrali także 3:0 z drużyną Net Ostrołęka. W niedzielę ostatnie mecze.

MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:21)(25:11)(25:20)

MOS Wola: Urbański, Bartosiak, Michalak, Gluz, Smoliński, Biernat, Linka (libero) oraz Trzciński.

Siatkarze MKS MDK w pierwszym secie grali bardzo dobrze i długo prowadzili wyrównaną walkę z drużyną gospodarzy. Dopiero w końcówce siatkarze MOS Wola udowodnili swoją wyższość i wygrali seta 25:21.

W drugiej partii gospdarze grali bardzo skutecznie, a goście nie byli w stanie przeciwstawić się dobrej grze juniorów MOS Wola. Set bardzo wysoko wygrany przez siatkarzy z Woli.

W trzecim secie przewaga siatkarzy z Rogalińskiej nie była już tak wysoka, ale cały czas gospodarze panowali nad sytyacją i wygrali wyraźnie 25:21 i cały mecz 3:0 w godzinę.

Relację z turnieju finałowego zamieściła TVP Info Warszawa:

W drugim meczu Czarni Radom pokonali 3:0 (21,20,19)  siatkarzy Net Ostrołęka.

Po czterech dniach turnieju wyjaśniła się już sprawa awansu z Mazowsza do Mistrzostw Polski. Wiadomo, że awans już uzyskały zespoły Czarnych Radom, MOS Wola i Metra. Ostatnia runda spotkań zadecyduje o ostatecznej kolejności.