Juniorki MOS Wola awansowały do turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Krzysztofa Czarnołęckiego wygrała dwa mecze w fazie play-off z Radomiem i awansowała do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza juniorek.

W poniedziałek juniorki rozegrały rewanż w ostatniej rundzie play off z drużyną z Radomia. Po pierwszym meczu wygranym na wyjeździe 3-0, w meczu na własnym boisku wystarczył jeden wygrany mecz do awansu do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek. Dziewczęta przystąpiły do gry bardzo skoncentrowane. Od samego początku uzyskały pewną i zdecydowaną przewagę. Przy stanie 5-2 dla MOSowianek na zagrywkę weszła Ola Kołtuniak. Mocną zagrywką z wyskoku kompletnie rozbiła przeciwniczki i doprowadziła do stanu 20-2. Wiele z zagrywek zakończonych było asem serwisowym, lub zagrywką punktową. Cały set zakończył się wynikiem 25-6. Podobnie wyglądały kolejne sety. Ostatecznie po 50 minutach mecz zakończył się pewnym zwycięstwem dając awans do rundy finałowej.

UMKS MOS WOLA - MUKS "Trzynastka" Radom 3-0 (25:6 ; 25:13 ; 25:10)