Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Izabela Szczypiórkowska - najwybitniejsza wychowanka żeńskiej sekcji siatkówki MOS Wola z wizytą na Rogalińskiej

Izabela Szczypiórkowska, wychowanka MOS Wola , która 146 razy wystąpiła w meczach reprezentacji Polski odwiedziła swój pierwszy klub. Iza Szczypiórkowska - Bal mieszka obecnie we Francji. Przyjechała na kilka dni do Polski, na Święto Zmarłych i przy okazji pobytu w Warszawie wstąpiła na Rogalińską.

 

Iza Szczypiórkowska- Bal przyjechała do swojego pierwszego klubu z mężem i z córeczką. Iza obejrzała dokładnie Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Wola, pokazała mężowi miejsce gdzie spędziła wiele lat w młodości. Iza przeglądała stare zdjęcia i puchary. Odżyły dawne wspomnienia. Iza wypytywała dyrektora MOS-u Wola, Krzysztofa Zimnickiego o wiele spraw klubowych.

Przypomnijmy, że Iza Szczypiórkowska zdobyła w czasie gry w MOS Wola pięć medali młodzieżowych mistrzostw Polski , w tym dwa tytuły mistrzyni Polski ( w roku 1985 i 1987). Trenowała i grała w drużynie trenera Mariana Bińkowskiego.

Na zakończenie siatkarskiej kariery grała we Francji i tam wyszła za mąż. Mieszka we Francji do dzisiaj, wychowuje z mężem dwójkę dzieci. Pracuje jako trenerka fittnes.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry