Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczęły się rozgrywki młodzików na Mazowszu.

W ostatni weekend odbyły się pierwsze turnieje młodzików, których zadaniem było utworzenie podziału na poszczególne ligi mazowieckie. Pierwszy zespół młodzików MOS Wola zagra w I lidze, zaś druga drużyna MOS-u zagra w II lidze mazowieckiej.

 

W dn. 2-3 października 2010 dwie drużyny młodzików MOS Wola brały udział w turnieju klasyfikacyjnym rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza.
 
Młodzicy trenera Wasilewskiego (rocznik 1996) wygrali cztery mecze po 2:0 i zakwalifikowali się do I ligi młodzików. Druga drużyna młodzików (rocznik 1997) trenowana przez trenera Osakowicza znalazła się w II lidze młodzików.
 
W pierwszej rundzie turnieju klasyfikacyjnego drużyny młodzików były podzielone na sześć grup, według wyników z ubiegłego sezonu.
Każda z grup rozegrała w sobotę swój turniej. Gospodarzem turnieju grupy B był MOS Wola. W hali przy ulicy Deotymy zagrały dwa zespoły MOS Wola oraz Wicher Kobyłka. MOS I zajął pierwsze miejsce a MOS II trzecie.
 
MOS Wola I - MOS Wola II 2:0
MOS Wola II - Wicher Kobyłka 0:2
MOS Wola I - Wicher Kobyłka 2:0
 
W niedzielę rozegrano II rundę turnieju klasyfikacyjnego w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu. Pierwsza drużyna młodzików MOS Wola wygrała z zespołami Polonez Wyszków i OSiR Żyrardów i zakwalifikowała się do I ligi młodzików.
 
MOS Wola I - OSiR Żyrardów 2:0 (25-17, 25-18)
MOS Wola I - Polonez Wyszków 2:0 (25-12, 25-16)
 
Po turnieju trener Paweł Wasilewski powiedział: Założone cele zostały osiągnięte. Drużyna mobilizuje się bardziej na mecze z wymagającymi przeciwnikami. To trzeba będzie poprawić i mobilizować się na wszystkie mecze. Chłopcy zdecydowanie poprawili blok. W dalszym ciągu ćwiczymy nowe ustawienia. Należy pochwalić drużynę za wolę walki, ambicję i dobrą postawę w turnieju.
 
Skład MOS Wola I: Kuba Brudziński, Kuba Choromański, Piotr Górski, Daniel Gałęzowski, Fryderyk Zdrojewski, Michał Włostowski, Kuba Mroczek, Mikołaj Pilecki, Daniel Wnorowski
 
Młodsza drużyna młodzików MOS Wola w drugiej rundzie zagrała z dwoma zespołami Stolarki Wołomin. Pokonując drugą drużynę Wołomina zakwalifikowała się do II ligi młodzików.
 
MOS Wola II - Junior Stolarka II Wołomin 2:0 (25-19, 25-19)
MOS Wola II - Junior Stolarka I Wołomin 0:2 (15-25, 7-25)
 
 
Cztery ligi młodzików po turnieju klasyfikacyjnym:
 
I liga
1. Junior Stolarka I Wołomin
2. MOS Wola I Warszawa
3. KS Metro I Warszawa
4. Wicher Kobyłka
5. RCS Radom
6. Iskra Volley Zielona
 
II liga
1. Olimp I Ostrołęka
2. Dębina Nieporęt
3. MDK Warszawa
4. Polonez Wyszków
5. UKS Plas I Warszawa
6. MOS Wola II Warszawa
 
III liga
1. Junior Stolarka II Wołomin
2. UKS Plas II Warszawa
3. OSiR Żyrardów
4. Wrzos Międzyborów
 
IV liga
1. OSiR Żyrardów II
2. Start Lipowiec Kościelny
3. Armat Kozienice
4. KS Metro II Warszawa

 

Komentarz (1)

Dodaj komentarz
  • Grają dwie 16 nie ma co!?

    Gratulacje!
    KoKo
    2010/10/05 20:53

Opcje strony

do góry