Kadetki MOS Wola rozpoczęły nowy sezon 2010/2011 od zwycięstwa z Radomiem.

Zespół kadetek MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk rozpoczął nowy sezon od zwycięstwa 3:1 z drużyną UKS 33 Radom, we własnej hali przy ul. Rogalińskiej.

15.09. 2010 roku kadetki MOSu WOLA Warszawa rozpoczęły sezon rozgrywkowy 2010/11 meczem z UKS 33 Radom na sali przy ul. Rogalińskiej 2.

Początek pierwszego seta był bardzo obiecujący. Poprawne przyjęcie zagrywki, ambitna gra w polu i kierowany atak pozwoliły na przewagę 4-5 punktów, aż do stanu 20:15. Nagle coś się zacięło. Proste niewymuszone błędy i przegrana na własne życzenie 21:25.

Na szczęście następne sety toczyły się pod dyktando gospodyń. Cały mecz nasze kadetki wygrały 3:1. Będzie to dobrą zaliczką przed dalszą częścią rozgrywek.

Skład zespołu MOS Wola : Świercz Ola(kapitan), Szyjka Iza, Jasik Julia, Grzeszczak Ola, Nagrodkiewicz Kasia, Gawlik Kamila, Prus Zuzia, Dziekańska Julita, Robaszkiewicz Marta, Olak Monika
Trener: Elżbieta Lizińczyk

W najbliższy weekend zespół kadetek weźmie udział w towarzyskim turnieju w Płocku.

Redakcja strony prosi o nadesłanie aktualnego zdjęcia kadetek.