W sobotę dwójki chłopców rozegrały towarzyski turniej dwójek organizowany przez klub MKS MDK Warszawa!

Przed zbliżającymi się finałami Mistrzostw Mazowsza był to świetny sprawdzian dla naszych najmłodszych siatkarzy. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, z czego 3 zespoły MOS, które spisały się naprawdę świetnie!

MOS 1 (Walicki, Kosmol) zagrał świetne zawody, wygrał wszystkie 8 meczów i zajął 1 miejsce w turnieju!
MOS 2 (Kaczmarek, Kantorski, Mańkowski) zajął 4 miejsce. Chłopcy mieli taki sam bilans (6-2) jak zespoły Iskry Warszawa i SUKSS Suwałki, jednak gorszym stosunkiem małych punktów przegrali w klasyfikacji z tymi drużynami, które to stanęły na podium. Super turniej w wykonaniu chłopaków .
MOS 3 (Gasparski, Michalski) grę w grupie zakończył z bilansen 2-3 (przegrywając 3 mecze z późniejszymi medalistami turnieju) co skutkowało grą o miejsca 7-12. Chłopcy wygrali kolejne 3 mecze i uplasowali się ostatecznie na 7 miejscu!

Finały Mistrzostw Mazowsza już w najbliższą sobotę! Trzymajcie kciuki za naszych małych siatkarzy!