Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Drugi zespół juniorów zwycięża 3:1 z Metrem II

Zawodnicy trenera Damiana Włocha odnieśli zwycięstwo w czterech setach w hali przeciwnika, dopisując cenne trzy punkty do swojego dorobku w ligowej tabeli. Gratulacje dla zespołu!!

O podsumowanie meczu poprosiliśmy kapitana i rozgrywającego naszego zespołu Wojtka Pawlaka: "Dzisiejszy mecz był dla nas ważny nie tylko dlatego, że były to derby, również mogliśmy zapewnić sobie pewne 3 miejsce w lidze. W spotkanie weszliśmy bardzo dobrze i od razu zdobyliśmy kilku punktową przewagę, niestety kolejny już raz w tym sezonie, przez brak koncentracji tracimy prowadzenie, co w konsekwencji kosztuje nas utratę pierwszego seta. W drugiej partii tego spotkania było widać w nas sportową złość i emocje poniosły nas do wygranej, dzięki czemu wyrównaliśmy stan spotkania. Trzeci i czwarty set to była już dobra gra naszego zespołu, jednak z lekkimi przestojami przez co, nie mogliśmy nawet na chwilę odpuścić. Finalnie udaje nam się wywieźć 3 punkty z Ursynowa i po meczu mogliśmy cieszyć się z trzeciego miejsca w lidze. Mamy w fazie zasadniczej do rozegrania jeszcze dwa mecze, z czego jeden na Rogalińskiej, bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców i liczę, że zobaczymy się na meczu!"

KS Metro II Warszawa - MOS Wola II Warszawa 1:3 (25:23, 21:25, 23:25, 21:25)

Skład MOS Wola: Pawlak W.(kapitan), Walenciak D., Banasiak D., Naczas M., Maciejewski A., Chodorowski D., Drwięga M., Libera D., Borkowski D., Sokołowski S., Świderski I., Satkiewicz J., Sioćko M. (libero), Kupiec M. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry