Drugi zespół juniorów wygrywa w czterech setach z MKS MDK Warszawa

Podopieczni trenera Damiana Włocha w sobotni poranek odnieśli na własnym parkiecie ważne zwycięstwo 3:1 z pierwszym zespołem MKS MDK.

Mecz w kilku zdaniach podsumował środkowy Aleksander Maciejewski: "Pomimo wygranej z MDK 3:1 mecz wcale nie należał do najłatwiejszych. Po bardzo dobrym początku pierwszego seta pojawiły się błędy i w końcówce przeciwnicy nas dogonili, jednak wróciliśmy do dobrej gry i udało nam się wygrać. Drugiego seta przegrywamy tak naprawdę na własne życzenie przez błędy i niewykorzystywanie darmowych piłek. Trzeciego seta pewnie wygrywamy do 15, całą partię kontrolując grę. Czwartego seta zaczynamy słabo od wyniku 7:10, ale udaje nam się dogonić rywali, wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrać cały mecz, dorzucając na konto ważne 3 punkty. Teraz wracamy na salę trenować przed środowym meczem z drugą drużyną Metra."

MOS Wola II Warszawa - MKS MDK I Warszawa 3:1 (25:21, 26:28, 25:15, 25:22)

Skład MOS Wola: Pawlak W.(kapitan), Walenciak D., Lubas M., Naczas M., Maciejewski A., Chodorowski D., Drwięga M., Borkowski D., Sokołowski S., Świderski I., Satkiewicz J., Niewiadomski I., Sioćko M. (libero), Kupiec M. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa