Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Kadeci wygrywają ważny mecz z MKS MDK

Podopieczni trenera Marcina Jackowicza odnieśli zwycięstwo na własnym parkiecie z drużyną MKS MDK Warszawa 3:2. Gratulacje!!

Mecz podsumowali nasi zawodnicy:

  • rozgrywający Krzysiek Baran: "Wygrywamy z drużyną MKS MDK Warszawa w meczu za „6 punktów". Od początku wyszliśmy nakręceni na drużynę z Górnośląskiej, rozpoczęliśmy pierwszego seta prowadząc kilkoma oczkami, ale niestety bardzo dobra dyspozycja zawodników MDK-u na zagrywce przełamała nasze przyjęcie ostatecznie przegrywamy seta do 15. W drugim secie wyszlismy jeszcze bardziej nakręceni nasza dobra gra i realizowanie założeń postawionych przed meczem przełożyło się na wygranie tego seta do 21. W trzecim secie kontrolowaliśmy wynik i nasza dobra gra dociagnielismy do wygrywając tego seta również do 21. W kolejnym secie poprowadzeni dobrym dopingiem z kwadratu, prowadziliśmy przez pierwszą część seta, lecz nasze wymuszone błędy i niewykorzystane szansę zaważyły i przegrywamy ostatecznie tego seta po walce do 25. Na tie break wychodzimy w dokładnie tym samym zestawieniu co na wcześniejszy 2,3 i 4 set realizując nasze założenia i system gry doprowadzamy do wyniku 12:9 po czym nasz przyjmujący zagrywa asa i wygrywamy 13:9, przy wyniku 13:10 Adrian Rudnicki zdobywa ważny punkt na wysokiej piłce i prowadzimy już 14:10 i ostatecznie wygrywamy mecz inkasując 2 punkty. Dziękujemy rodzicom i kibicom za tak liczne przybycie i również zapraszamy na nasz kolejny mecz za „6 punktów" z druzyna KS METRO Warszawa, który będzie za dwa tygodnie również na Rogalu."
  • libero Marcel Gieruszka: "Na mecz z MDK chłopaki wyszli z chęcią do walki i wielkim zapałem na wygraną. Odważna i konsekwentna gra pozwoliła im na zdobycie przewagi i kontrolowanie gry, mimo że zdarzały się błędy, które przeciwnik dobrze wykorzystał. Wraz z moim kolegą Wiktorem Raczyńskim z zaciekawieniem oglądaliśmy ten zacięty mecz. Z perspektywy widza mecz był ciekawym widowiskiem. #VAMOS"

MOS Wola I Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:2 (15:25, 25:21, 25:21, 25:27, 15:11)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry