Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

III miejsce trójek dziewczęcych w Radziejowicach.

Dwa zespoły trójek dziewczęcych MOS WOLA rywalizowało w sobotę w Radziejowicach. 9 zespołów na dwóch parkietach rozebrało turniej systemem każdy z każdym. Na podstawie wyników wyłoniono zwycięską trójkę na podium .

W turnieju  zadebiutowały absolutnie świeżynki siatkarskie takie jak : Laura Zdzitowiecka, Natalia Ciastkowska , Hania Piklikiewicz i Iza Wytrążek. Dziewczeta po 2 i pół miesiącach nauki siatkówki od podstaw stanęły naprzeciw znacznie zaawansowanym siatkarsko rywalkom i pokazały iz są prawdziwymi walczakami. Mają otware głowy, ogromną wolę walki na parkiecie. Brakuje jeszcze umiejętności siatkarskich ale na potencjale osobowościowym można budować  zespół.  Dziewczeta zdobyły dzisiaj mnóstwo doświadczenia siatkarskiego. 

Pierwszy zespół zajmując 3 miejsce zrealizował minimum dzisiejszego planu. Na podkreślenie  zasługuje  gra dwóch zawodniczek: Alinki Połojańskiej i Karoliny Sidorenko, które  pokazują ponadprzeciętne umiejętności siatkarskie dające  całemu zespołowi powody do radości. Dziewczyny są wzorem do naśladowania pod względem mentalnym , motywacji jaka w nich tkwi, waleczności. W zespole MOS I zagrała również Marysia Połojańska , która dzisiaj pokazała skuteczną zagrywkę oraz Patrycja Wasser  absolutnie specjalistka od "dyszelka " ;). 

Na podkreślenie zasługuje mecz MOS WOLA I z LKS Perłą Złotokłos , w którym uległy nasze Mosowianki 20-22. Mecz  zacięty, o wielu zwrotach akcji i długich wymianach. 

Dużo pracy przed nami , przełykamy gorzko słodką pigułkę , analizujemy grę i pracujemy by nie powtórzyć błędów z dziejszego dnia. 

Składy zespołów:

MOS 1: Alina Połojańska, Karolina Sidorenko , Marysia Piwkowska, Patrycja Wasser

MOS 2: Laura Zdzitowiecka, Natalia Ciastkowska , Hania Piklikiewicz ,  Iza Wytrążek. Julia  Kojara

Dziewczynkom  gratuluję zajętego III miejsca oraz debiutów. 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry