Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej chłopców w kat. dwójek w Kobyłce!

W ubiegłą sobotę (25.11) na turnieju w Kobyłce rywalizowali również nasi najmłodsi zawodnicy w kat. dwójek!

Chłopcy pokazali się bardzo dobrze i na 30 występujących zespołów zajęli:

  • 3 miejsce – MOS I (Kajetan Walicki, Michał Gasparski, Adam Kazek) – chłopcy zagrali świetne zawody przegrywając jeden mecz ze zwycięzcami całego turnieju.
  • 10 miejsce – MOS III (Mateusz Wincek, Bartłomiej Majkrzak, Piotr Kaczmarek) – nasi młodzi zawodnicy pokazali się ze świetnej strony i niewiele brakowało żeby uplasowali się na wyższej pozycji.
  • 14 miejsce – MOS II (Maciej Wyrwicki, Kacper Michalski, Lucjan Mańkowski) – chłopcy zagrali fajny turniej, w wielu meczach przegranych gra toczyła się na przewagi i niewiele brakowało do ostatecznego sukcesu.
  • 21 miejsce – MOS IV (Jeremy Zdrojewski, Mateusz Kosiński, Kajetan Komorowski) – mimo, że dla dwóch z trzech zawodników tego zespołu był to pierwszy turniej w życiu, chłopaki zagrali bardzo fajne zawody i co najważniejsze z uśmiechami na twarzy zakończyli swoje zmagania.

Trener Michał Kisłow podsumował turniej: „Cieszy fakt, że nasza drużyna rośnie w siłę i z turnieju na turniej prezentuję się coraz lepiej. Chłopcy super pracują na treningach, dzięki czemu mogę dawać szansę zagrania kolejnym debiutantom. Mistrzostwa Mazowsza rozpoczynamy już w grudniu, więc z dużą motywacją wracamy do treningów, żeby jak najlepiej się do nich przygotować.”

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry