BKS Chemik Bydgoszcz wygrywa 37 Międzynarodowy Turnieju Mini Wola Cup 2023!!

Trzydniowe zmagania w 37 Turnieju Wola Cup wyłoniły zwycięzce w kategorii czwórek chłopców. Złote medale wywalczyli zawodnicy Chemika Bydgoszcz, po zwycięstwie w meczu finałowym 2:0 z drużyną Hotvolleys Wiedeń. W meczu o brązowy medal TSC Berlin pokonał drugi zespół Chemika Bydgoszcz.

Trzy dni intensywnych zmagań w turnieju Wola Cup były prawdziwą ucztą dla miłośników młodzieżowej siatkówki. To nie tylko sportowa rywalizacja, lecz przede wszystkim wspólne doświadczenie, które przyniosło nowe inspiracje i pasję do tego wspaniałego sportu. Zakończenie turnieju upłynęło pod znakiem radości, zwycięskie zespoły zostały uhonorowane pucharami i medalami za swoje wysiłki i zaangażowanie.

Podsumowania turnieju dokonali:

• Pan Jarosław Miałkowski - prezes MWZPS,
  • Pan Paweł Wasilewski - dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6,
  • Pan Krzysztof Felczak - wiceprezes UMKS MOS WOLA Warszawa.

Końcowa klasyfikacja drużyn w 37 Międzynarodowym Turnieju WOLA-CUP 2023 - najlepszy zawodnik w poszczególnej drużynie

XIV miejsce Sparta Grodzisk Maz. II - Marcel Olejnik

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom za wsparcie, które umożliwiło realizację kolejnego udanego Turnieju Wola Cup. Wasza pomoc pozwoliła uczynić to wydarzenie niezapomnianym dla wszystkich uczestników.

Dodatkowo pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność rodzicom naszych wolskich siatkarzy, którzy oddali swoją energię, czas i zaangażowanie pomagając w organizacji i sprawnej realizacji turnieju. Wasza nieoceniona pomoc i wsparcie były kluczowe dla sukcesu tego dużego wydarzenia.

Dzięki wam 37 Międzynarodowy Turniej Wola Cup 2023 pozostanie niezapomnianym wydarzeniem w siatkarskim świecie.

Turniej współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa.