Na początek mistrzostw porażka 2:3 z Jokerem Piła, po dramatycznym meczu.

Drużyna juniorów MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka przegrała 2:3 z Jokerem Piła, gospodarzem finałów mistrzostw Polski i jednym z faworytów do medali. Mecz był dramatyczny i wyrównany, a siatkarze z Woli ulegli w piątym secie 13:15.

MOS Wola Warszawa - Joker Piła 2:3 (25:21)(18:25)(25:18)(19:25)(13:15)

Skład: Biernat, Michalak, Nassalski, Urbański, Smoliński, Schamlewski, Strzeżek (libero) Skiepko, Nikonowicz, Szala, Gluz, Trzciński.

Mecz był wyrównany , do ostatniej chwili ważyły się losy wyniku. Trener Krzysztof Felczak powiedział w rozmowie telefonicznej : " żeby wygrać dzisiaj, trzeba było grać równo, a my niestety graliśmy nierówno. Graliśmy dziś dobre sety, ale niestety także niedobre."

W piątej partii siatkarze Woli prowadzili 3:2, ale potem MOS przegrywał 3:6, 6:8, 7:9. Następnie trwała wyrównana walka 9:9, 10:10, 11:11, 13:13. W końcówce gospodarze zdobyli dwa decydujące punkty, niestety przy naszej pomocy.