Porażka juniorów MOS Wola 2:3 w pierwszym meczu turnieju w Gdańsku.

W pierwszym meczu turnieju półfinałowego mistrzostw Polski , który rozgrywany jest w Gdańsku, juniorzy MOS Wola przegrali po ciężkim meczu 2:3 ze Skrą Bełchatów.

MOS Wola Warszawa - Skra Bełchatów 2:3 (20:25)(21:25)(25:15)(27:25)(10:15)

Skład MOS-u: Biernat, Michalak, Nassalski, Urbański, Schamlewski, Smoliński, Strzeżek (libero) oraz: Skiepko, Szala, Gluz, Miazga, Trzciński.

W pierwszych dwóch setach siatkarze MOS Wola przegrali końcówki setów, w których nawet przez długi czas prowadzili. Siatkarze z Woli zdecydowanie wygrali trzeciego seta, a w czwartej partii stoczyli dramatyczny bój , by ostatecznie wygrać na przewagi 27:25.
W tie-breaku Skra Bełchatów szybko uzyskała przewagę 7:3 i MOS Wola już nie był w stanie dogonić rywali.

Jak powiedział w rozmowie telefonicznej trener Krzysztof Felczak , zespół MOS-u grał nierówno. Dość dobrze funkcjonowało przyjęcie, nie najlepiej MOS zagrał blokiem  i grający w drużynie Skry Bełchatów, atakujący reprezentacji Polski Miłosz Hebda (208 cm), który ma już za sobą udane występy w drużynie seniorów bełchatowskiego klubu, zdobywał bardzo dużo punktów.

W drugim meczu pierwszego dnia turnieju Trefl Gdańsk pokonał 3:0 Orła Międzyrzecz.