Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola na początek turnieju finałowego o II ligę.

Od zwycięstwa 3:1 ze Spartakusem Pyrzyce rozpoczęli siatkarze MOS Wola turniej finałowy o wejście do II ligi mężczyzn. W drugim meczu MOSiR Jasło wygrał 3:2 z Jaworznem.

MOS Wola Warszawa - LKS Spartakus Trans Complex Pyrzyce 3:1 (25:17)(19:25)(25:22)(25:14)

MOS Wola: Biernat, Michalak, Schamlewski, Smoliński, Nasalski, Urbański, Strzeżek (libero) oraz Skiepko, Trzciński, Bartosiak, Nikonowicz.

W pierwszym meczu turnieju gospodarze ,siatkarze MOS Wola rozpoczęli od wysokiego wygrania pierwszego seta. Drużyna MOS Wola grała dobrze, wszyscy zawodnicy byli należycie skoncentrowani, MOS dużo punktów zdobywał blokiem, dobrze funkcjonowała zagrywka.

W drugiej partii seria błędów własnych zawodników MOS-u , wysokie prowadzenie siatkarzy z Pyrzyc i bardziej doświadczeni goście, kierowani przez dobrego rozgrywającego, wygrali wyraźnie seta.

W trzeciej partii goście uzyskali bardzo wysoką przewagę, 8 - 9 punktów, wszystko im się udawało w ataku, bronili świetnie w polu i wydawało się, że ta partia musi być wygrana przez zespół z Pyrzyc. Tymczasem trener Krzysztof Felczak dokonał kilku zmian w składzie, zmiennicy zagrali bardzo dobrze, goście zdekoncentrowali się i ... to, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem . MOS wygrał tego seta 25:22 , pokazując wielką odporność , waleczność i prawdziwy "mosowski" charakter walki do końca.

Czwarta partia przebiegała już pod dyktando gospodarzy. Goście stracili animusz, przestali walczyć, a siatkarze MOS Wola utrzymali dobrą dyspozycję z końcówki poprzedniego seta.

W drugim meczu MOSiR Jasło pokonał 3:2 Jaworzno.