Turnieje juniorów i juniorek w 1/8 Mistrzostw Polski

W turniejach 1/8 Mistrzostw Polski startują drużyny juniorów i juniorek MOS Wola. W pierwszym meczu juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 MKS Truso Elbląg w meczu na Rogalińskiej. Dziewczęta wygrały dwa pierwsze mecze w turnieju w Olsztynie.

MOS Wola Warszawa - MKS Truso Elbląg 3:0(25:21)(25:17)(25:18)

Skład MOS Wola: Urbański, Schamlewski, Michalak, Gluz, Smoliński, Skiepko, Strzeżek (libero) oraz Miazga, Bartosiak.

W pierwszym meczu turnieju juniorów siatkarze MOS Wola wygrali wyraźnie z Truso Elbląg, chociaż grali nie najlepiej.
W pierwszym secie dość długo prowadzili siatkarze z Elbląga i dopiero w końcówce seta, szczególnie dzięki kilku udanym blokom siatkarze MOS Wola uzyskali przewagę.
W drugim secie siatkarze MOS Wola uzyskali przewagę w drugiej części seta, grając jednak słabo.
W trzecim secie goście z Elbląga jakby przestali wierzyć w sukces, słabo przyjmowali zagrywkę i MOS Wola uzyskał wyraźną przewagę.

W drugim dniu turnieju juniorów na Rogalińskiej siatkarze MKS Truso Elbląg wygrali 3:1 z UKS Serbinów Biała Podlaska.

---------------------------------------------------------------------

Juniorki trenera Stanisława Lizińczyka grają w turnieju 1/8 Mistrzostw Polski , który odbywa się w Olsztynie.
 W pierwszym meczu siatkarki MOS Wola pokonały 3:0 LKS Promień Mońki 3:0.
Nasze dziewczęta zagrały dobry mecz i wyraźnie pokonały zespół z Moniek, który  jest młodszy i gra kadetkami. W drugim meczu pierwszego dnia turnieju Warmiss Olsztyn pokonał 3:0 UKS Sobieski Lublin.

W drugim dniu turnieju w Olsztynie siatkarki MOS Wola spotkały się z zespołem gospodarzy, Warmiss Olsztyn. Po zaciętym pojedynku siatkarki MOS Wola wygrały 3:2.
W drugim meczu Promień Mońki przegrał 2:3 z UKS Sobieski Lublin.

Jak informuje trener Stanisław Lizinczyk nasze dziewczęta grały bardzo nierówno i obok dobrych fragmentów gry miały także przestoje. Najgorzej nasze dziewczęta zagrały w trzecim secie, ale potrafiły się przełamać i ostatecznie na swoją korzyść rozstrzygnęły mecz w tiebreaku.

Skład MOS Wola: Kowalewska, Nowicka, Pietrzyńska Agnieszka, Pietrzyńska Aneta, Grzeszczak, Dąbrowska, Kobus (libero) oraz Szostek, Borońska, Zawadzka, Pindor.