Juniorki MOS Wola z brązowym medalem mistrzostw Mazowsza.

Juniorki MOS Wola zajęły trzecie miejsce w turnieju finałowym mistrzostw Mazowsza i zagrają w 1/8 mistrzostw Polski. W ostatnim meczu siatkarki MOS Wola uległy 2:3 Legionovii. Mistrzem została Sparta Warszawa.

Mistrzowski tytuł na Mazowszu wywalczyła drużyna Sparty Warszawa, wicemistrzostwo Legionovia, zaś brązowy medal UMKS MOS Wola.

Siatkarki MOS Wola w turnieju finałowym wygrały 3:2 z Nike Ostrołęka, przegrały 0:3 ze Spartą Warszawa i uległy 2:3 Legionovii.

Więcej informacji podamy po uzyskaniu maila lub informacji telefonicznej od trenera.