Turniej minisiatkówki o Puchar Burmistrza Woli

W hali przy ul. Deotymy odbył sie turniej o Puchar Burmistrza Woli w minisiatkówce zorganizowany przez Wydział Sportu Dzielnicy Wola i SP 222. Wygrały dziewczęta z MOS Wola, a chłopcy z MOS-u zajęli drugie miejsce.

W niedzielę 13 grudnia zawodniczki i zawodnicy z rocznika 1997 uczestniczyli w
Otwartym Turnieju Mini Siatkówki o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Turniej był zorganizowany przez Wydział Sportu Dzielnicy Wola i Szkołę Podstawową Nr
222 z Warszawy. Wystartowało 11 zespołów dziewcząt i 12 chłopców. Drużyny zostały
podzielone na cztery grupy i rozegrały mecze każdy z każdym. Następnie dwa pierwsze
zespoły grały ze sobą "krzyże" doprowadzając do meczu finałowego. W kategorii
dziewcząt w finale spotkały się zespoły UMKS-u MOS Wola i NET Białołęka. Zwyciężyły
dziewczęta z UMKS-u, prowadząc zdecydowanie od początku do końca meczu, w składzie
Agnieszka Sagaganowska (kapitan - nagroda dla najlepszej zawodniczki), Sara Trzos,
Emilia Krysztofiak i Izabella Trocińska. Finał chłopców to mecz pomiędzy UMKS MOS
Wola i Wicher Kobyłka. Zwyciężyli chłopcy z Kobyłki.