Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Młodziczki MOS Wola I wygrały turniej pierwszej ligi na Mazowszu

Pierwsza drużyna młodziczek MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk wygrała turniej pierwszej ligi na Mazowszu, który odbył się w Lubowidzu. Drugi, młodszy zespół MOS-u zajął w pierwszej lidze piąte miejsce.
W dniach 21-22.11.2009r. odbył się w Lubowidzu turniej I Ligi młodziczek o Mistrzostwo Mazowsza.

Z naszego klubu startowały dwa zespoły. MOS Wola I zajął I miejsce, natomiast MOS Wola II zajął V miejsce i musiał się pożegnać z „elitą” (oby tylko na jeden turniej).

 


MOS Wola I w składzie: Grajek Paulina- kapitan zespołu, Gawlik Kamila, Szyjka Iza, Świercz Ola, Kozłowska Asia, Nadowska Małgosia, Jasik Julka, Wilczyńska Eunika, Nagrodkiewicz Kasia, Trenerka Lizińczyk Elżbieta,

 

MOS WOLA I wygrał 2:0 z Nike Ostrołęka, 2:1 z Ateną Warszawa, 2:0 z Lubowidzem, 2:0 z MOSem Wola II oraz przegrał z MOSem Pruszków 0:2.


Dziewczęta zagrały bardzo dobrze we wszystkich meczach.

W ocenie trener E. Lizińczyk czują się coraz pewniej na boisku we wszystkich elementach. Szczególne słowa uznania należą się naszym wystawiającym, które w trudnych sytuacjach nie bały się podejmować ryzykownych rozwiązań taktycznych. Dokładność wystaw była zadowalająca dzięki czemu nasz atak był bardzo skuteczny.

Iza Szyjka jak zawsze była liderką zespołu, ale druga „środkowa” Ola Świercz również spisywała się bardzo dobrze. Oby tak dalej.  

 

 


MOS Wola II w składzie: Nawrot Nina, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Brudnicka Kasia, Latos Magda, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Szustak Małgosia, Żywek Gabrysia, Kurpiewska Natalia, Cięszczyk Sandra,  trener Wójcik Artur

 Drugi zespół MOS Wola wygrał mecz z rówieśniczkami z Nike Ostrołęka 2:1, natomiast doznał porażek z MOS Wola I, MOS Pruszków, Ateną Warszawa i Lubowidzem.


Nasz drugi zespół zagrał dość słabe zawody, brakowało pewności siebie i jeszcze siły fizycznej.

Na małe usprawiedliwienie działa fakt, że MOS Wola II to zespół złożony wyłącznie z zawodniczek o rok młodszych. Drugi zespół stanowią zawodniczki o dość podobnych umiejętnościach i nadal trwa poszukiwanie liderki, która wzięłaby ciężar gry na siebie w trudnych momentach.


Trener Wójcik ma jednak nadzieje że granie z najlepszymi drużynami na Mazowszu zaprocentuje i w niedługim czasie dziewczęta pokuszą się o lepsze wyniki. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski i zabrać się do jeszcze lepszej pracy na treningach.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry