MOS WOLA Warszawa

http://moswola.pl/mos/aktualnosci/19004,Mlodziczki-2-spedzily-pierwsza-czesc-majowki-na-turnieju-w-Czestochowie.html
02.12.2023, 01:05

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodziczki 2 spędziły pierwszą część majówki na turnieju w Częstochowie.

Dziewczęta MOS WOLA wzięły udział w mocno obsadzonym turnieju Czanka Cup w Częstochowie dla rocznika 2007 i młodsze. Dla dziewcząt obecny sezon nie skończył się. Cały czas pracujemy, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat w następnym sezonie.

      Komentarz trenera Krzysztofa Płużyczki: "....W dwa dni zagraliśmy 7 meczów. Pierwszego dnia wygraliśmy jeden mecz, trzy zremisowaliśmy (taka była formuła) i jeden przegraliśmy. Granie po pierwszym dniu sprawiło, że drugiego dnia walczyliśmy o miejsca 5-8. W niedzielę zagraliśmy dwa bardzo dobre spotkania dzięki, którym uplasowaliśmy się na bardzo dobrym 5 miejscu. Oprócz dobrego rezultatu wywieźliśmy z Częstochowy cenne doświadczenie. Gra długimi fragmentami wyglądała zaskakująco dobrze. Zawodniczki są coraz bardziej zgrane i gra zaczyna się zazębiać. Widać spory postęp w stosunku do ostatnich turniejów. Zebraliśmy także pozytywne recenzje od trenerów z innych zespołów.

         Na osobny akapit i uznanie zasługuje klub Częstochowianka, który organizował turniej. Sposób organizacji turnieju stał na najwyższym możliwym poziomie. Nie będzie przesadą jeśli powiem, że nie znajdzie się lepiej zorganizowanego turnieju w Polsce. Bardzo ciężko będzie przebić ten poziom. Myślę, że turniej na stałe wpisze się do kalendarza turniejów czy to młodziczek czy też kadetek. Dziewczęta mogły poczuć się i poznać jak smakuje organizacja na poziomie ekstraklasy i rozgrywek międzynarodowych. Dziękujemy trenerowi Michałowi Kalocie za organizacje i zaproszenie na turniej.... i mamy nadzieję do zobaczenia..."

 

Skład zespołu młodziczek MOS WOLA : Gołębiewska A., Grudzień M., Gulbinowicz A. , Jankiewicz A.,  Kałkowska Z.,  Kulka G.,  Osóbka D.,  Pampuch M.,  Peterlik N. , Wydmańska M.

 

Fot. Gazeta Częstochowska

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansują m.st. Warszawa i PZU

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony