Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Turniej tie breaków dla Młodziczki 2 MOS WOLA.

W dniach 27-28 .11.2021 odbył się II Turniej Młodziczek. Młodziczka II rozegrała ten turniej w hali sportowej w Żurominie. Ich przeciwniczkami w dwudniowym turnieju były: UMKS MOS Wola I, KS Saska Warszawa, UKS Victoria Lubowidz, Metro Warszawa, BETA Błonie

W pierwszym dniu MOS 2 zagrał "bratobójczy" mecz ze swoim starszymi koleżankami z MOSu 1. Mimo wychodzenia na kilkupunktowe prowadzenie w trakcie pierwszego seta, doświadczenie starszych koleżanek okazało się kluczowe i to one wygrały pierwszą partię. Drugi set to kontrola przebiegu gry przez MOS 1. Mimo dzielnej i walecznej postawy, Młodziczki 2 przegrały pierwszy mecz 2-0.

Drugi mecz to pojedynek z drugim spadkowiczem z pierwszej ligi - BETA Błonie. Solidna gra w pierwszym secie i duża ilość błędów pozwoliła cieszyć się z pierwszej partii. W drugim secie przeciwnik wzmocnił zagrywkę i zdominował dziewczyny z Woli. W tie breaku Młodziczki 2 schodziły na zmianę stron z przewagą, jednak dalsza część seta należała do BETA Błonie.

Trzeci mecz to pojedynek z dobrze znaną nam Saską Warszawa. Zespoły grały ze sobą po raz kolejny. Pierwszy set należał do Saskiej, jednak na koniec to MOS II mógł cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w tym dniu.

W niedzielę przyszło nam zmierzyć się z Metrem i Lubowidzem. Pierwszy set z Metrem po bardzo dobrej grze wygrały Mosowianki. W drugim secie kilkukrotna tracona przewaga punktowa przez zespół MOSu doprowadziła do nerwowej i emocjonującej końcówki, którą wygrał MOS.

Ostatni mecz z Lubowidzem to kolejny tie break w tym turnieju. Po dobrym pierwszym secie przyszło załamanie gry młodych zawodniczek i musieliśmy oglądać kolejny trzeci set. Świetne wejście w set zaliczył zespół z Lubowidza. MOS 2 w pewnym momencie spróbował podjąć walkę, jednak przewaga wypracowana na początku seta była nie do odrobienia.

Ostatecznie Młodziczki 2 zajęły bardzo dobre trzecie miejsce.

MOS II - MOS I 0-2
MOS II - Błonie 1-2
MOS II - Saska 2-1
MOS II - Metro 2-0
MOS II - Lubowidz 1-2

Skład na ligę: Kałkowska, Gulbinowicz,  Wójcik,  Drwięga,  Kulka,  Peterlik,  Zając,  Korneluk,  Osóbka,  Grudzień

Trener: Krzysztof Płużyczka 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry