Piekło , niebo czyściec w wydaniu kadetek MOS WOLA

Rozpoczęły nasze kadetki dzisiejszy mecz nie najlepiej oddając dwa sety rywalkom. Trzeci set to walka o kontynuacje i odwrócenie losów spotkania. Kadetki MOS WOLA doprowadzają do remisu w setach 2-2, a o zwycięstwie decyduje tie break. Niestety , ten pada łupem gospodyń spotkania. Ulegamy 2-3 .

Humorystyczny komentarz trenerea Miecznikowskiego: .." Na dwa pierwsze sety nie dojechaliśmy, Później było już tylko lepiej, ale zabrakło chłodnej głowy w końcówce. Z piekła do nieba, ale w czyśćcu sie zatrzymało...;)"

LTS Legionovia Legionowo - UMKS MOS WOLA Warszawa 3-2 (25:18, 25:13, 22:25, 15:25, 15:11)

Skład zespołu MOS WOLA: Kiszelewska D., Ciupak Z., Kabala P., Gajewska K., Bazga A., Daca M. (K), Wydmańska M., Niedzińska N.,   Budasz L.,  Kozicka N.(L), Rączka A.

Trener: Miecznikowski Jakub