Drugi zespół Kadetów wygrywa w trzech setach z Metrem II na Ursynowie

Zawodnicy trenera Damiana Włocha odnoszą zwycięstwo z drugim zespołem Metra 3:0.

Mecz rozpoczął się od dobrych kilku akcji MOS-u, dzięki czemu nasi kadeci uzyskali przewagę, którą systematycznie powiększali dzięki twardej i rozważnej grze. Gospodarze jeszcze próbowali odrobić straty, jednak set skończył się zasłużonym zwycięstwem MOS-u 25:19.

Drugi set to słabsza gra naszego zespołu, siatkarze Metra poprawili poziom gry i od początku seta Metro prowadziło dwoma - trzema punktami. Moment dekoncentracji przeciwników pozwolił odrobić straty, a następnie wyjść na trzypunktowe prowadzenie. Konsekwentna gra naszych zawodników w końcówce pozwoliła na zwycięstwo do 20.

Trzeci set rozpoczął się od wyrównanej gry obu zespołów. W połowie seta nasi kadeci uzyskali przewagę, którą spokojnie doprowadzili do końca. Ostatnią partię wygrywamy do 19 po asie serwisowym Dawida Borkowskiego.

Metro II Warszawa - MOS Wola II Warszawa 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)

Skład MOS Wola II: Pawlak W. (kapitan), Szlachcikowski F., Sioćko M., Satkiewicz J., Miedziński A., Klacza J., Kita A, Roszkowski K., Lazar M., Chodorowski D., Borkowski D., Wolak A., Kupiec M. (libero), Frączyk J. (libero)