Najmłodsi walczą w turniejach kwalifikacyjnych w minisiatkówce
W najbliższy weekend odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny mistrzostw Mazowsza w czwórkach dziewcząt i chłopców. MWZPS ogłosił wyniki turniejów dwójek (1998) i trójek (1997), które odbyły się niedawno.
W najbliższy weekend odbędzie się kolejny turniej kwalifikacyjny mistrzostw Mazowsza w czwórkach dziewcząt i chłopców. MWZPS ogłosił wyniki turniejów dwójek (1998) i trójek (1997), które odbyły się niedawno.
Najbliższe turnieje czwórek odbędą się w sobotę (dziewczęta) i w niedzielę (chłopcy) w hali sportowej przy ul. Braci Załuskich 1, o godz. 9,00.
MWZPS ogłosił wyniki niedawno zakończonego II turnieju kwalifikacyjnego trójek i dwójek.
Bardzo dobrze spisały się dziewczęta MOS-u Wola w trójkach, zajmując pierwsze i piąte miejsce.
Para chłopców Kamil Rusak - Daniel Grzymała, po zwyciestwie w pierwszym turnieju, teraz musiała się zadowolić drugim miejscem.
Klasyfikacja II turnieju minisiatkówki dziewcząt. | ||||
|
Rocznik 1998 - dwójki |
|
Rocznik 1997 - trójki |
|
miejsce |
|
pkt. |
|
pkt. |
1 |
Legionovia I |
20 |
MOS Wola I |
20 |
2 |
Volley Płock I |
17 |
Viktoria Lubowidz |
17 |
3 |
Viktoria Lubowidz I |
15 |
Legionovia I |
15 |
4 |
Wrzos Międzyborów I |
14 |
Volley Płock II |
14 |
5 |
Praska 30 I |
13 |
MOS Wola II |
13 |
6 |
Plas W-wa I |
12 |
Plas W-wa I |
12 |
7 |
Volley Płock III |
11 |
Olimp Mińsk Maz I |
11 |
8 |
Olimpia Węgrów II |
10 |
Żyrardów |
10 |
9 |
Volley Płock II |
8 |
Wrzos Międzyborów I |
8 |
10 |
Sparta W-wa |
7 |
Atena W-wa II |
7 |
11 |
Olimp Tłuszcz I |
6 |
Volley Płock I |
6 |
12 |
Atena W-wa I |
5 |
Olimp Tłuszcz I |
5 |
13 |
Legionovia II |
4 |
Olimp Tłuszcz II |
4 |
14 |
33 Radom I |
3 |
Praska 30 II |
3 |
15 |
Żyrardów I |
2 |
Net Białołęka I |
2 |
16 |
Jedynka Kozienice I |
1 |
Sparta Grodzisk Maz I |
1 |
17 |
Net Białołęka I |
1 |
Olimpia Węgrów |
1 |
18 |
Polonez Wyszków I |
1 |
8 Pruszków I |
1 |
19 |
Net Białołęka II |
1 |
Gocław 75 |
1 |
20 |
MOS Wola I |
1 |
Polonez Wyszków I |
1 |
21 |
Olimp Tłuszcz III |
1 |
Polonez Wyszków II |
1 |
22 |
Net Białołęka III |
1 |
Sparta W-wa |
1 |
23 |
Olimp Tłuszcz II |
1 |
SP 277 |
1 |
24 |
Gocław 75 I |
1 |
Żyrardów II |
1 |
25 |
Viktoria Lubowidz III |
1 |
Jedynka Kozienice I |
1 |
26 |
Viktoria Lubowidz II |
1 |
Atena W-wa I |
1 |
27 |
Olimpia Węgrów I |
1 |
Plas W-wa II |
1 |
28 |
SP 277 |
1 |
Wrzos Międzyborów II |
1 |
29 |
Praska 30 II |
1 |
Praska 30 I |
1 |
30 |
Wrzos Międzyborów II |
1 |
Olimp Mińsk Maz II |
1 |
31 |
Plas W-wa II |
1 |
Sparta Grodzisk Maz II |
1 |
32 |
Polonez Wyszków II |
1 |
|
|
33 |
Plas III |
1 |
|
|
34 |
Żyrardów III |
1 |
|
|
35 |
Praska 30 III |
1 |
|
|
36 |
Gocław 75 II |
1 |
|
|
37 |
Polonez Wyszków III |
1 |
|
|
38 |
Legionovia III |
1 |
|
|
39 |
Żyrardów II |
1 |
|
|
40 |
Atena W-wa III |
1 |
|
|
41 |
Sparta Grodzisk Maz I |
1 |
|
|
42 |
8 Pruszków I |
1 |
|
|
43 |
Atena W-wa II |
1 |
|
|
44 |
33 Radom III |
1 |
|
|
45 |
Sparta Grodzisk Maz II |
1 |
|
|
46 |
33 Radom II |
1 |
|
|
47 |
8 Pruszków II |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
Chł. | ||||
|
Rocznik 1998 - dwójki |
|
Rocznik 1997 - trójki |
|
|
|
|
|
|
1 |
Plas W-wa I |
20 |
RCS Radom |
20 |
2 |
MOS Wola I |
17 |
Plas W-wa I |
17 |
3 |
Ostrołęka II |
15 |
SP 277 I |
15 |
4 |
Ostrołęka I |
14 |
Plas W-wa II |
14 |
5 |
MOS Wola II |
13 |
MOS Wola I |
13 |
6 |
Metro W-wa I |
12 |
Metro W-wa II |
12 |
7 |
Metro W-wa II |
11 |
Junior St. Wołomin I |
11 |
8 |
Polonez Wyszków I |
10 |
Ostrołęka II |
10 |
9 |
Sparta Grodzisk Maz |
8 |
RCS Radom II |
8 |
10 |
MDK W-wa I |
7 |
Polonez Wyszków I |
7 |
11 |
Polonez Wyszków II |
6 |
Sparta Grodzisk Maz. |
6 |
12 |
Plas W-wa II |
5 |
Wrzos Międzyborów I |
5 |
13 |
Start Lipowiec K. |
4 |
Metro W-wa I |
4 |
14 |
Wrzos Międzyborów I |
3 |
Iskra Volley Zielona |
3 |
15 |
Wrzos Międzyborów III |
2 |
Wrzos Międzyborów II |
2 |
16 |
Junior St. Wołomin I |
1 |
Ostrołęka I |
1 |
17 |
Wrzos Międzyborów II |
1 |
Junior St. Wołomin II |
1 |
18 |
Polonez Wyszków III |
1 |
Ursus I |
1 |
19 |
Ostrołęka III |
1 |
Polonez Wyszków II |
1 |
20 |
Wilga Garwolin I |
1 |
SP 42 II |
1 |
21 |
MDK W-wa III |
1 |
Ursus II |
1 |
22 |
Volley Wołomin I |
1 |
SP 277 II |
1 |
23 |
Ursus II |
1 |
SP 42 I |
1 |
24 |
Ursus I |
1 |
Volley Wołomin I |
1 |
25 |
Junior St. Wołomin II |
1 |
Net Białołęka II |
1 |
26 |
Net Białołęka II |
1 |
Volley Wołomin II |
1 |
27 |
Wilga Garowlin III |
1 |
Żyrardów I |
1 |
28 |
Metro W-wa III |
1 |
|
|
29 |
Junior St. Wołomin III |
1 |
|
|
30 |
Ursus III |
1 |
|
|
31 |
Żyrardów I |
1 |
|
|
32 |
Net Białołęka I |
1 |
|
|
33 |
SP1 Garwolin |
1 |
|
|
34 |
Wilga Garowlin II |
1 |
|
|
35 |
RCS Radom |
1 |