Tie break dla kadetek MOS WOLA II

Podopieczne trenera Patriaka ożywiły halę przy Rogalińskiej. W potyczce z kadetkami Legii Warszawa, po zaciętym pojedynku zapisały mecz na swoje konto po tie breaku. UMKS MOS WOLA Warszawa - Legia Warszawa 3-2 (25:21, 25:15, 16:25, 22:25, 15:10)

Losy tego spotkania niezwykle przerwotne, po wygranych dwóch setach oddały inicjatywę rywalkom w trzecim . Czwarta partia również padła łupem kadetek z Legii a o wygranej zdecydował tie break.  W piątej odsłonie to właśnie rywalki dokonywały zmiane stron przy swoim prowadzeniu (6-8). Po zmianie Mosowianki doprowadziły najpierw do wyrównania  (po 8) a następnie odskoczyły w punktach zapisując całe spotkanie na swoje konto.

Skład zespołu MOS WOLA: Wikbold W., Kaczmarzyk M., Zielińska Z., Sidwa K., Kozicka Z., Ziąbska O., Wydmańska M., Tomaszewska A., Struzik N., Frączkowska N., Rogozińska M., Rybarczyk A.(L), Olszyńska O.(L)

Trener: Janusz Patriak