MOS WOLA Warszawa

28.03.2024, 14:57

Sezon siatkarski wystartował na dobre.

Juniorka III (młodziczka2007) ma za sobą dwa mecze w ramach Mazowieckiej II Ligii Juniorek. Zespół Młodziczek obrał sobie ambitny plan w bieżącym sezonie, a gra w ligach kadetek czy juniorek ma być sposobem na okrzesanie siatkarskie i realizację celu sezonowego. Trochę siatkarki trenera Patriaka się poobijają siatkarsko, ale gdzie zdobyć doświadczenie jak nie z lepszymi. Życzymy im przede wszystkim aby z każdego meczu wynosiły nową naukę i aby zbierane doświadczenie w długofalowym doskonaleniu siatkarskim przyniosło swoje owoce.

W dniu wczorajszym podopieczne trenera Patriaka rozegrały mecz z MUKS Krótką Mysiadło. Uległy w 4 setach (21:25, 14:25, 28:26, 14:25 )

Skład zespołu w meczu MOS - Mysiadło:Rybarczyk, Olszyńska Ziąbska, Zielińska, Kozicka,Wikbold, Kaczmarzyk, Struzik, Sidwa, Milewska, Wydmańska, Do

Komentarz pomeczowy Zuzi Zielińskiej: „ Wczorajszy mecz z Mysiadłem mimo walki na boisku, niestety przegrałyśmy 1:3. Najlepiej zagrałyśmy trzeci set, gdzie nie popełniłyśmy wiele błędów. Warto pokreślić, że przeciwnik był od nas starszy. Dałyśmy z siebie wszystko i mecz wyglądał ciekawie...”

Dzisiejszy wyjazd do Radomia wymalował pierwsze zadowolenie na twarzy siatkarek. Nie postawiły wysokiej poprzeczki rywalki z którymi siatkarki MOS WOLA wygrały 3-0 (15:25, 18:25, 23:25 ) .

Skład zespołu w meczu Radom Radomka – MOS WOLA: Zielińska, Struzik Olszyńska, Jastrzębska, Rogozińska, Kaczmarzyk, Sidwa, Kozłowska,Wikbold, Kozicka

Dzisiejszy mecz z Radomiem wygrany 3:0 oceniam bardzo pozytywnie. Naszym ogromnym atutem dzisiaj była zagrywka. Mecz wygrałyśmy ze sporą przewagą, a zdaniem trenera najlepiej dzisiejszy mecz zagrała Kasia Sidwa.