Juniorki MOS Wola wyjeżdżają na turniej finałowy o mistrzostwo Polski.
Drużyna juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka od środy do niedzieli zagra w Mysłowicach w turnieju finałowym Mistrzostw Polski, wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju.
Drużyna juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka od środy do niedzieli zagra w Mysłowicach w turnieju finałowym Mistrzostw Polski, wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju.
Trener Stanisław Lizińczyk zabiera na turniej następujące zawodniczki:
1/ Cichocka Karolina
2/ Dąbrowska Katarzyna
3/ Draganiak Magda
4/ Grzeszczak Kamila
5/ Kobus Agnieszka
6/ Kowalewska Paulina
7/ Kunysz Anna
8/ Lizińczyk Małgorzata
9/ Pietrzyńska Agnieszka
10/Przepiórka Ola
11/Sarnecka Katarzyna
12/Wypychowska Marta
11/Sarnecka Katarzyna
12/Wypychowska Marta
Przypomnijmy iż o złoty medal rywalizować będą zespoły: BKS Aluprof Bielsko-Biała, PTPS Piła, Wisla Kraków, Sparta Warszawa, Gedania Gdańsk, Pałac Bydgoszcz , MOS Wola Warszawa i oczywiście gospodynie turnieju drużyna MOSiR Mysłowice.
A oto jak przebiegać będą poszczególne dni turnieju:
22.04.2009r. (środa) hala ul. Bończyka 32
godz. 10:00 Aluprof Bielsko Biała – PTPS Piła
grupa Agodz. 12:30 Uroczyste otwarcie Turnieju
godz. 13:30 Wisła Kraków – MOSiR Mysłowice grupa A
godz. 16:00 Sparta Warszawa – MOS Wola Warszawa grupa B
godz. 18:00 Gedania Gdańsk – Pałac Bydgoszcz grupa B
23.04.2009r. (czwartek) hala ul. Bończyka 32
godz. 10:00 PTPS Piła – MOSiR Mysłowice grupa A
godz. 12:00 Aluprof Bielsko Biała – Wisła Kraków grupa A
godz. 16:00MOS Wola Warszawa – Pałac Bydgoszcz grupa B
godz. 18:00 Sparta Warszawa – Gedania Gdańsk grupa B
24.04.2009r. (piątek) hala ul Bończyka 32
godz. 10:00 Gedania Gdańsk – MOS Wola Warszawa grupa B
godz. 12:00 Pałac Bydgoszcz – Sparta Warszawa grupa B
godz. 16:00 Wisła Kraków – PTPS Piła grupa A
godz. 18:00 MOSiR Mysłowice – Aluprof Bielsko Biała grupa A
25.04.2009r. (sobota) hala ul. Jasińskiego 2
godz. 10:00 3 miejsce z grupy A – 4 miejsce z grupy B
godz. 12:00 4 miejsce z grupy A – 3 miejsce z grupy B
25.04.2009r. (sobota) hala ul. Bończyka 32
godz. 10:00 2 miejsce z grupy A – 1 miejsce z grupy B
godz. 12:00 1 miejsce z grupy A – 2 miejsce z grupy B
godz. 18:00 Kabareton
26.04.2009r. (niedziela) hala ul. Jasińskiego 2
godz. 10:00 mecz o VII miejsce
godz. 12:00 mecz o V miejsce
26.04.2009r. (niedziela) hala ul. Bończyka 32
godz. 11:00 mecz o III miejsce
godz. 13:00 mecz o I miejsce
godz. 14:30 zakończenie – wręczenie medali