Czterech kadetów z MOS Wola w reprezentacji Mazowsza na OOM.
Trener Metra Warszawa , Mirosław Sroka, który prowadzi kadrę Mazowsza chłopców na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2009, powołał do reprezentacji województwa czterech kadetów z MOS-u Wola. Drużyna Mazowsza jedzie na półfinały OOM do Skarżyska Kam.
Trener Metra Warszawa , Mirosław Sroka, który prowadzi kadrę Mazowsza chłopców na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży 2009, powołał do reprezentacji województwa czterech kadetów z MOS-u Wola. Drużyna Mazowsza jedzie na półfinały OOM do Skarżyska Kam., które odbędą się od piątku do niedzieli.
Powołanie do reprezentacji Mazowsza otrzymali następujący zawodnicy MOS Wola:
Michał Michalak,
Mateusz Gluz,
Tomasz Urbański,
Przemysław Smoliński
W turnieju półfinałowym uczestniczy 16 reprezentacji wszystkich województw, podzielonych na cztery grupy eliminacyjne.
Do turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży ( 29 kwietnia - 3 maja) awansuje 8 najlepszych drużyn.
GRUPA A GRUPA B
1. Śląskie 1 . Mazowieckie
2. Lubuskie 2. Podkarpackie
3. Warmińsko–Mazurskie 3. Dolnośląskie
4. Świętokrzyskie 4. Lubelskie
GRUPA C GRUPA D
1. Małopolskie 1. Łódzkie
2. Kujawsko-Pomorskie 2. Wielkopolskie
3. Opolskie 3. Pomorskie
4. Podlaskie 4. Zachodniopomorskie
Terminarz zawodów półfinałowych:
Piątek 17.04.2009
10:00 Hala MCSIR Mazowieckie - Lubelskie
Hala ZSP Łódzkie - Zachodniopomorskie
12:00 Hala MCSIR Podkarpackie - Dolnośląskie
15:00 Uroczyste otwarcie zawodów
16:30 Hala MCSIR Śląskie - Świętokrzyskie
Hala ZSP Małopolskie - Podlaskie
18:30 Hala MCSIR Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie
Hala ZSP Kujawsko-Pomorskie - Opolskie
Sobota 18.04.2009
10:00 Hala MCSIR Lubelskie - Dolnośląskie
Hala ZSP Zachodniopomorskie - Pomorskie
12:00 Hala MCSIR Mazowieckie - Podkarpackie
Hala ZSP Łódzkie - Wielkopolskie
15:30 Hala MCSIR Świętokrzyskie - Warmińsko-Mazurskie
Hala ZSP Podlaskie - Opolskie
17:30 Hala MCSIR Śląskie - Lubuskie
Hala ZSP Małopolskie - Kujawsko-Pomorskie
Niedziela 19.04.2009
10:00
Hala ZSP Wielkopolskie - Zachodniopomorskie
12:00 Hala MCSIR Mazowieckie - Dolnośląskie
Hala ZSP Łódzkie - Pomorskie
14:00 Hala MCSIR Lubuskie - Świętokrzyskie
Hala ZSP Kujawsko-Pomorskie - Podlaskie
16:00 Hala MCSIR Śląskie - Warmińsko-Mazurskie
Hala ZSP Małopolskie - Opolskie
Inf .własna i strona strefa siatkówki