MOS WOLA Warszawa

http://moswola.pl/mos/aktualnosci/18056,SIATKARZE-MOS-WOLA-ZOSTALI-MISTRZAMI-POLSKI.html
19.07.2024, 02:14

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

SIATKARZE MOS WOLA ZOSTALI MISTRZAMI POLSKI!!

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa wywalczyli w Będzinie złote medale Mistrzostw Polski w kategorii młodzik. Podopieczni trenera Damian Włocha w wielkim finale pokonali Dunajec Nowy Sącz 2:0. Marcin Kalicki

Po zakończeniu rozgrywek grupowych w półfinałach znalazły się dwie stołeczne drużyny UMKS MOS Wola Warszawa i KS Metro Warszawa. Ursynowianie zmierzyli się w nich z Dunajcem, zaś na przeciwko Wolan stanęli młodzi siatkarze Trefla Gdańsk. „Metrowcy” ulegli zespołowi z Nowego Sącza, a MOS pokonał drużynę z Pomorza i to prowadzeni przez trenera Włocha zawodnicy zapewnili sobie udział w finale.

W dzisiejszych dwóch ostatnich spotkaniach warszawianie pokazali wielką klasę i umiejętności. Najpierw KS Metro wywalczyło brązowe medale, a następnie do walki o złoto przystąpili siatkarze z Rogalińskiej. Po porażce w fazie grupowej z Dunajcem tym razem młodzi zawodnicy z Woli zagrali perfekcyjnie, udanie rewanżując się przeciwnikom. Zwycięstwo 2:0 i złote medale powędrowały na szyje siatkarzy MOS Wola Warszawa.

Mistrzami Polski w sezonie 2020/2021 zostali: Wojciech Pawlak, Dawid Walenciak, Aleksander Nowik, Filip Szlachcikowski, Mikołaj Sioćko, Jakub Krzemiński, Daniel Chodorowski, Gabriel Cieślik, Jan Frączyk, Kuba Satkiewicz, Dawid Borkowski, Adrian Kita, Kajetan Stojek, Jan Klacza, Maciej Lazar.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony