MOS WOLA Warszawa

25.04.2024, 13:25

Awansujemy do ścisłej czwórki Mistrzostw Polski Młodzików

Dzisiaj możemy powiedzieć , że to co zdarzyło się we wczorajszym meczu z Dunajcem, to złe dobrego początki. Dzisiaj dwie wygrane z Poznaniakami pozwalają nam cieszyć się z awansu do czwórki MPM.

Bardzo dobrze zagrany pierwszy set meczu z ENEA Energetyk Poznań. Młodzicy z Woli wykorzystali swoje atuty w ataku i bloku. Wysokie prowadzenie podopiecznych trenera Włocha od samego początku zostało dowiezione do końca seta, który wygrywamy do 13. Druga partia rozpoczęła się podobnie jak pierwsza od prowadzenia rywali, 0-2. Wyrównana gra obydwu zespołów do 10 punktu a potem „niebieska armia” odpaliła i ponownie ze  zmieniającą się przewagą 5-7 pkt wchodzimy do najlepszej czwórki w Polsce.

UMKS MOS WOLA Warszawa – ENEA Energetyk Poznań 2-0 ( 25:13, 25:18)

MVP Jakub Krzemiński
Jutro czeka naszych młodzików kolejne wyzwanie. Około godz. 14.00 rozegrają mecz, którego stawką jest finał Mistrzostw Polski Młodzików: Trefl Gdańsk - MOS WOLA

Oczywiście odrywamy się od innych zajęć i wysyłamy swoją energię Mosowiakom.

Skład zespołu UMKS MOS WOLA Warszawa: Wojciech Pawlak (kapitan), Dawid Walenciak, Aleksander Nowik, Filip Szlachcikowski, Mikołaj Sioćko, Jakub Krzemiński, Daniel Chodorowski, Gabriel Cieślik, Jan Frączyk, Kuba Satkiewicz, Dawid Borkowski, Adrian Kita, Kajetan Stojek, Jan Klacza, Maciej Lazar.