Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Bardzo dobry występ naszych zespołów w Międzynarodowym Turnieju Wawelskiego Smoka w Krakowie

Trzy medale wywalczyli nasi zawodnicy na turnieju w Krakowie. Podopieczni trenera Konrada Copa w kategorii kadeta wygrali turniej. Młodzicy trenera Mateusza Behra wywalczyli drugie miejsce, natomiast juniorzy trenera Tomasza Kellera zajęli 3 miejsce. Wielkie brawa dla naszych drużyn.

W kategorii młodzika trzeciego dnia turnieju nasi zawodnicy wygrali 3:0 z zespołem UKS 22 Kraków, następnie w takim samym stosunku setów pokonali zespół Resovii Rzeszów. Niestety przegrana 1:2 z kadrą województwa Opolskiego z pierwszego dnia turnieju zaważyła na końcowej klasyfikacji i mimo lepszego bilansu setów i małych punktów od Opolskiego, ostatecznie zajmują środkowe miejsce na podium. Oprócz rywalizacji był to także pierwszy turniej przygotowujący do sezonu. Trener Behr miał okazję sprawdzić wszystkich zawodników w różnych ustawieniach i sytuacjach. W przyszłym tygodniu kolejny sprawdzian - Młodzicy MOS Wola będą gospodarzami turnieju o Puchar Białołęki.

W kategorii kadeta nasi zawodnicy ostatniego dnia turnieju wygrali mecz o pierwsze miejsce z Metrem Warszawa 2:1.

Turniej podsumował trener Konrad Cop: "Cieszymy się z wygranej w mocno obsadzonym ogólnopolskim turnieju. Po okresie pracy obozowej przyszedł czas na weryfikację meczową i wypadł on korzystnie. Mamy jeszcze wiele elementów do poprawy, ale jak mówi klasyk "były momenty". Przed nami za dwa tygodnie Turniej Puchar Burmistrza Woli, a później rusza runda zasadnicza"

MVP turnieju Stanisław Chaciński

Juniorzy MOS Wola turniej w Krakowie, również mogą zaliczyć do udanych. Po słabszym początku pierwszego dnia, nasi zawodnicy poprawili swoją grę i ostatecznie zajęli trzecie miejsce.

Turniej podsumował trener Tomasz Keller: "To był dobry turniej w wykonaniu juniorów. Ostateczny wynik zaciemniają spotkania z pierwszego dnia, gdzie chłopaki nie wyszli z autokaru i przegrali dwa mecze 3:0, popełniając naście błędów własnych na set. To był na pewno dobry sprawdzian przed sezonem, wszyscy dostali swoje szanse."

Gratulujemy dobrego wyniku w Krakowie i trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry