Walczymy dalej o awans !

W drugim spotkaniu dzisiejszego dnia turniejowego Mistrzostw Polski Młodziczek ulegamy po dramatycznej walce 1-2 zespołowi z Poznania. Wysoki poziom gry młodziczek zapowiada więc walkę do ostatniego gwizdka. Walczymy dalej !

Kłopoty rozpoczęły się już w pierwszym secie, w którym siatkarki z Warszawy uległy do 15. Drugi set niezwykle wyrównany, i szala zwycięska była raz po jednej , raz po drugiej stronie. W drugiej części tej partii Mosowianki wypracowały przewagę, którą dowiozły do końca. Remis w setach a o zwycięstwie zdecydował tie break. Zmianę stron siatkarki dokonywały przy jednopunktowym prowadzeniu rywalek. Niestety druga część tie breaka należała do Poznania i to on cieszył się dzisiaj z drugiego zwycięstwa.

My nie poddajemy się i walczymy jutro ok. godziny 12.00 z gospodyniami turnieju Joker Świecie.

Enea Energetyk Poznań – MOS WOLA Victoria Lubowidz – 2-1 (25:15, 19:25, 15: 12)

Skład Zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Maja Wydmańska, Maja Daca, Zofia Jackiewicz, Zofia Czajkowska, Natasza Ornoch, Asia Bartosiewicz, Agata Bartosiewicz, Ania Dorywalska, Oliwia Jaroń, Oliwia Zielińska, Jagoda Salbert, Maja Buczyńska, Dominika Kiszelewska, Klaudia Gajewska.

Sztab szkoleniowy: : Radosław Krukowski , Artur Kubkowski, Łukasz Kukuczka