Kadetki MOS Wola zakończyły sezon z brązowym medalem Mistrzostw Mazowsza.

Kadetki MOS Wola wygrały dwumecz z Radomiem i zajęły trzecie miejsce na Mazowszu. Trzecie miejsca to przekleństwo drużyn MOS Wola w tym sezonie. Na trzecim miejscu zakończyli rozgrywki kadeci, juniorzy , a teraz kadetki. Jest medal, ale nie ma awansu...

Kadetki MOS Wola wygrały dwumecz z Radomiem i zajęły trzecie miejsce na Mazowszu. Trzecie miejsca to przekleństwo drużyn MOS Wola w tym sezonie. Na trzecim miejscu zakończyli rozgrywki kadeci, juniorzy , a teraz kadetki. Jest medal, jest miejsce w ścisłej czołówce, ale nie ma awansu do Mistrzostw Polski.

Dwumeczem z UKS 33 Radom kadetki zakończyły rozgrywki w sezonie 2008/09. Sezon
rozgrywany według nowego systemu. Nasza drużyna wystąpiła w pierwszej lidze razem z:
7.UKS Plas Warszawa

Pierwsza runda to mecz i rewanż w lidze na zasadzie każdy z każdym. Ten etap nasze
dziewczęta zakończyły na trzecim miejscu za Spartą Warszawa i LTS Legionovią. Druga
runda to faza play - off, według zajętych miejsc po fazie zasadniczej.

W kolejnymetapie przeciwniczkami były dziewczęta z KKS Kozienice. Mecz wyjazdowy jak i u
siebie zakończył się pewnym zwycięstwem zawodniczek MOS-u i awansem do półfinałów,
gdzie oczekiwał dużo bardziej wymagający przeciwnik LTS Legionovia.
Po dwóch bardzo dobrych i zaciętych pojedynkach zwycięsko wyszła Legionovia i awansowała do finału,razem z MUKS Sparta Warszawa.

Naszym dziewczętom pozostała walka o trzecie miejsce wwojewództwie. W rundzie zasadniczej mecze zakończyły się jedną wygraną mosowianek i jedną radomianek.
Pierwszy mecz małego finału został rozegrany w Radomiu.
Po pierwszych dwóch dość łatwo wygranych setach, dziewczęta zbyt szybko uwierzyły w
zwycięstwo i gospodynie wyrównały do stanu 2:2. Decydujący piąty set zakończył się
jednak zwycięstwem naszych kadetek. Mecz rewanżowy przebiegał pod stałą kontrolą
naszych dziewcząt które wygrały dość pewnie 3:0 tym samym zapewniając sobie trzecie