Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Apel do Rodziców

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z apelem skierowanym do Rodziców dotyczącym zwiększonego rozprzestrzenianiem się zakażeń.

Szanowni Rodzice

Funkcjonujemy w bardzo trudnym,  okresie rozprzestrzeniania się 3 fali pandemii.

Informacje o rozszerzających się zakażeniach grypą COVID19   publikowane w mediach i prasie, nakazują nam zwrócić szczególną uwagę i zachować wyjątkową ostrożność w codziennym funkcjonowaniu.

Sytuacja w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym jest monitorowana na bieżąco, jesteśmy w stałym kontakcie z organem prowadzącym i Sanepidem. Jednakże stale rosnąca liczba zakażeń jest bardzo niepokojąca. Na podstawie decyzji organów administracyjnych ogłoszonych dzisiaj, zajęcia sportowe w MOS Wola odbywają się dalej w trybie stacjonarnym. Jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie, mecze i imprezy sportowe, odbędą się w ustalonych terminach.

Prosimy rozważać codziennie sytuację indywidualną Waszych dzieci i młodzieży a następnie zasadność uczestnictwa w treningach. Wspólne rozsądne działania pozwolą nam na zminimalizowanie rozprzestrzeniania się zakażenia wśród dzieci, młodzieży i trenerów – zwłaszcza, że jesteśmy nie tylko w czasie pandemicznym ale również nakładającego się terminu grypowego w okresie wiosennym.

W trosce o wspólne zdrowie prosimy o poważne potraktowanie apelu.

                                                                                                                                               Paweł Wasilewski

                                                                                                                                               Dyrektor MOS nr 6

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry