W sobotę, 13 marca, minisiatkarze rozpoczęli mistrzostwa Mazowsza w kategorii czwórek.

36 zespołów zostało podzielone na 6 grup. Zespoły grały jednego seta do 25 punktów, systemem każdy z każdym w grupie. W turnieju rozstawieniowym rozegranym w hali SP w Józefosławiu wystąpiły trzy zespoły MOS Wola: MOS Wola I, MOS Wola II i MOS Wola III, które w swoich grupach zajęły odpowiednio 1, 2 i 3 miejsce.

Mecze w grupie A zespołu MOS Wola I:

MOS Wola I – Orlęta Raszyn I 25:9

MOS Wola I – ISKRA Warszawa II 25:12

MOS Wola I – Akademia Wójtowicza II 25:9

MOS Wola I – MKS MDK Warszawa II 25:8

MOS Wola I – METRO Warszawa IV 25:7

Skład zespoły MOS Wola I: Wiktor Raczyński, Mateusz Cesarek, Michał Mizak, Wiktor Grabias, Wiktor Kucharczyk, Igor Malak-Pętlicki

Mecze w grupie F zespołu MOS Wola II:

MOS Wola II – Czarni Radom II 25:12

MOS Wola II – METRO Warszawa I 14:25

MOS Wola II – Piątka Wołomin II 25:0 walkower

MOS Wola II – Olimp Tłuszcz II 25:11

MOS Wola II – Plas Warszawa I 25:17

Skład zespołu MOS Wola II: Adam Ryczywolski, Stanisław Nafalski, Stanisław Balcerski, Franciszek Mańkowski, Franciszek Kożuchowski

Mecze w grupie E zespołu MOS Wola III:

MOS Wola III – Olimp Tłuszcz I 12:25

MOS Wola III – Olimp Ostrołęka II 25:10

MOS Wola III – UKS Jedynka Marki I 25:9

MOS Wola III – GOSiR Mrozy I 25:10

MOS Wola III – Trójka Kobyłka 13:25

Skład zespołu MOS Wola III: Jakub Mazurek, Tymoteusz Rzońca, Mateusz Chrulski, Adam Kreński, Piotr Czech, Antoni Balcerski

Komentarz trenera Szumowskiego: Jestem bardzo zadowolony z postawy zespołów. Zakładałem przed turniejem, że zespół pierwszy powalczy o 1 miejsce w grupie, a 2 i 3 powinien zająć 2 lub 3 miejsce w grupie. Tak więc cel został osiągnięty. Jest jeszcze kilka elementów do poprawy w grze, nad którymi będziemy pracować w przygotowaniach do kolejnego turnieju eliminacyjnego, który rozegrany zostanie 10 kwietnia. Dziękuję chłopcom za bardzo dobre zawody.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.