Juniorki MOS WOLA w półfinałach Mistrzostw Polski.

Prezent zrobiły sobie w dniu 8 marca nasze juniorki. Wygrana MOS WOLA 3-0 ze Stal Mielec dzisiaj oraz wygrana 3-1 w dniu wczorajszym ze Zbąszynkiem wprowadziła nasz zespół do grona półfinalistek Mistrzostw Polski. MOS WOLA - Stal Mielec 3-0 (25:23, 25:13, 25:15) W dniu jutrzejszym 9.03 podopieczne trenera Lizińczyka zagrają o 12.30 z KS Pałacem Bydgoszcz. Trzymamy kciuki za nasze Mosowianki.

Siatkarki mają powody do dobrego samopoczucia dzisiaj: awans do fazy pólfinałowej, wygrana dzisiejszego dnia i kwiaty od trenerów. Pozytywną atmosferę zespołu czuć w głosach siatkarek w ich pomeczowych relacjach. My czekamy na jutrzejszy mecz z gospodyniami turnieju . Mecz pomiędzy MOS WOLA a Pałacem Bydgoszcz będzie relacjonowany na fb gospodarzy.

Kapitan zespołu juniorek - Julia Kabala: „ Pierwszy set był raczej na poznanie przeciwnika. Wraz ze wzrastającą przewagą, z seta na set czułyśmy się coraz pewniej. Zagrałyśmy umiejętnie zagrywką oraz dokładnie w przyjęciu. Zaprezentowałyśmy wysoki poziom gry co potwierdza wynik spotkania 3:0. Myślę, że do wygranej przyczyniła się również pozytywna atmosfera na boisku oraz doping koleżanek z kwadratu”.

Skład zespołu juniorek MOS WOLA: Julia Kabala, Olga Sawińska, Amelia Malec, Ewa Kwiatkowska, Patrycja Kabala, Julia Rostkowska, Zuzanna Czarnocka, Patrycja Malinowska, Aleksandra Bazga, Małgorzata Krupińska, Natalia Niedzińska, Anna Obroślińska, Zuzia Czarnocka (L) Nikola Kozicka (L)

Sztab trenerski: Stanisław Lizińczyk, Jakub Miecznikowski

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.