MOS WOLA Victoria Lubowidz Mistrzem Mazowsza Młodziczek 2021.

Dzisiejszy wygrany pojedynek MOS WOLA Victoria Lubowidz z GLKS Nadarzyn 2-0 (6,12) nie pozostawiał złudzeń do kogo powinien należeć puchar Mistrzostw Mazowsza 2021. Wygrywamy mecz zdecydowanie dominując w każdym elemencie gry. MOS WOLA Victoria Lubowidz Mistrzem Mazowsza, na drugim miejscu nasze dzisiejsze rywalki - GLKS Nadarzyn, z brązowym medalem LTS Legionovia Legionowo, UKS Atena Warszawa na miejscu czwartym.

Dzisieszy mecz rozpoczęła  Maja Wydmańska, która swoją zagrywką rozłożyła moce rywalek na łopatki. Nawet czas dla zespołu GLKS przy stanie (5-0) nie obudził przeciwniczek. Maja punktowała skutecznie zagrywką, (7-0)(10-0) a kiedy już odebrana zagrywka ruszyła w tańcu nad siatką, jej miejsce w parkiecie wskazywała Oliwia Jaroń (13pkt, 16pkt, 21 pkt), Maja Daca (19 pkt, 22, 23 pkt). Rosnąca przewaga zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz paralizowała zespół z Nadarzyna, który do końca seta ugrał tylko 6 pkt. Drugiego seta ponownie rozpoczyna zagrywką Maja Wydmańska budując wraz z zespołem przewagę pięciopunktową. Rozkręciła się Dominika Kiszelewska, Zosia Jackiewicz punktując rywalki, dokłada do wyniku Klaudia Gajewska i ponownie Oliwia Jaroń. Wrażenie z meczu jedno - która by nie dotkęła piłki dzisiaj - to każda zamienia ją w punkty dla zespołu MWVL. Koncertowa gra przy fantastycznym dopingu koleżanek pod wodzą Agaty. Na ławce energię podnoszą te, które nie zmieściły się do kwadratu a tak samo ciężko zapracowały na ten sukces. Ten zespół jak kula śniegowa rozkręcał się z meczu na mecz nabierając coraz większej mocy. Ten mecz rozegrany był w głowach tych młodziutkich zawodniczek , bo ani na chwilę nie zwolniły gazu do ostatniego gwizdka sędziego. 2-0 w meczu z GLKS Nadarzyn, 3 wygrane mecze bez straty seta i jedno złoto rozproszone na piersiach każdej z zawodniczek po zakończonym turnieju Mistrzostw Mazowsza.

MVP meczu  - Jackiewicz Zosia

Wśród wyróżnionych w turnieju: Kiszelewska Dominika, Maja Daca, Oliwia Jaroń

MVP turnieju : Maja Wydmańska

A na koniec, był wpólny taniec zawodniczek i ich trenerów, był szampan i złoty deszcz przygotowany przez rodziców naszych "złotek".

I niech ten kolor zostanie z naszymi siatkarkami w dalszej przygodzie siatkarskiej na arenie Mistrzostw Polski. Tego im z całego serca życzą kibice i sympatycy wolskiej siatkówki .

Skład zespołu MOS WOLA Victorai Lubowidz:

Skład zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Bartosiewicz Joanna, Kiszelewska Dominika, Wyszkowska Karolina, Jackiewicz Zofia, Bartosiewicz Agata, Czajkowska Zofia, Daca Maja (K), Wydmańska Maja, Buczyńska Maja, Zielińska Oliwia, Jaroń Oliwia, Gajewska Klaudia, Salbert Jagoda, Ornoch Natasza,

Sztab szkoleniowy:

I trener- Krukowski Radosław,

II trener - Kubkowski Artur,

asystent - Bartosiewicz Bartosz,

Statystyk - Kukuczka Łukasz

I słowo o świetnej , profesjonalnej organizacji turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza. Pełen profesjonalizm!
Ode mnie słowa uznania dla komentatora turnieju podczas transmisji online. Pięknie przekazane emocje i absolutny obiektywizm! Dziękujemy!