MOS WOLA Warszawa

29.03.2024, 02:15

W drugim meczu Mistrzostw Mazowsza juniorki MOS WOLA ulegają gospodarzom turnieju.

Mecz nie wykorzystanych szans i przegrana w trzech setach juniorek MOS WOLA z zespołem trenera Kowala LTS Legionovia. W trzecim dniu turnieju MM, podopieczne trenera Lizińczyka staną naprzeciw zespołu KS Metro Warszawa i walczyć będą o brązowy medal Mistrzostw Mazowsza 21'.

Siatkarki z Woli po pierwszym , zdecydowanie najsłabszym secie dzisiejszego dnia w którym uległy do 15, rozegrały bardzo dobry drugi i trzeci set.  W partii drugiej przez cały set utrzymywały prowadzenie (4-0) (7-3) (14-10)(17-14)  do stanu po 19 , niestety końcówka należała do przeciwniczek, które wypracowują przewagę , której juz nie wypuszczają i wygrywaja partie drugą 21.  Trzecia odsłono bardzo wyrównana zakończona gra na przewagi . Przez całą partie gonimy wynik dochodząc rywalki na 22 punkcie.  Bronimy piłkę setową doprowadzajac do stanu po 24, mamy szanse na skończenie seta (25-24) , ale siatkarki z Legionowii bronią skutecznie akcję doprowadzajc do remisu po 25. Ostatnie dwie akcje meczu należą do rywalek odrwacając bieg meczu (25-26) a następnie wygrywając trzeci set i całe spotkanie 25-27 .

UMKS MOS WOLA Warszawa - LTS Legionovia Legionowo 0-3 (15:25, 21:25, 25:27)

Ulegamy gospodarzowi turnieju i walczymy z siatkarkami z Ursynowa o brązowy medal Mistrzostw Mazowsza.

Skład zespołu juniorek MOS WOLA:Julia Kabala, Olga Sawińska, Amelia Malec, Ewa Kwiatkowska, Patrycja Kabala, Julia Rostkowska, Zuzanna Czarnocka, Patrycja Malinowska, Aleksandra Bazga, Nikola Kozicka, Małgorzata Krupińska, Maja Wydmańska, Natalia Niedzinska, Anna Obroslińska, Zuzia Czarnocka (L) Nikola Kozicka (L)

Sztab trenerski: Stanisław Lizińczyk, Jakub Miecznikowski